Duetas Dovydas Ash & Meda keičia pavadinimą ir pristato naują dainą „Meluok“

„Lost Together“ / Asmeninio archyvo nuotr.
„Lost Together“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-05 10:42
AA

Neseniai išleidęs savo debiutinį kūrinį „Patikėt Sunku“ bei susilaukęs sėkmės, palaikymo ir pripažinimo duetas Dovydas Ash & Meda nesnaudžia. Talentingų jaunų žmonių sąskaitoje – nauja įkvepianti daina bei kūrybinis pavadinimas „Lost Together“.

Biržiečiai, sujungę jėgas su muzikos prodiuseriu Vincentu Žemaičiu, kuriančiu ir Jessicai Shy bei Silvester Belt, šįkart pristato dainą „Meluok“ bei jai skirtą vaizdo klipą.

Pasak „Lost Together“ narių, dainos melodija gimė vos per kelias minutes, kai, paėmus į rankas gitarą, staiga užplūdo įkvėpimas, o žodžiai jau sukurtai melodijai tarsi liejosi savaime. Šį kartą kurdami atlikėjai nebijojo rizikuoti ir eksperimentuoti.

„Lost Together“ / Asmeninio archyvo nuotr.

„Mes norime parodyti savo klausytojams, kad galime būti labai spalvingi, įvairiapusiški, neapsistojantys ties vienu garsu ar stiliumi“, – teigia Dovydas.

Kadangi pati daina yra šokių muzikos stiliaus, klipą jai buvo nuspręsta filmuoti Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame naktiniame klube „Akcentai“. Pasak atlikėjų, pagrindinė dainos esmė – tai išgyventas jausmas, tas silpnumas, kuris užvaldo, kai mus skaudina, o buvimas santykiuose gniuždo.

„Tačiau galiausiai mes iš jų išsilaisviname ir… tampame stiprūs bei laimingi“, – sako Dovydas.