E.Anusauskaitės-Young gimtadienio šventė – mėnesiu vėliau: spindinčią suknelę pasisiuvo pati

Evelina Anusauskaitė-Young, Adamas Youngas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinėse Amerikos Valstijoje gyvenančiai atlikėjai Evelinai Anusauskaitei-Young 33-eji suėjo dar lapkričio 1 dieną. Tačiau jį moteris šventė tik dabar – praėjus mėnesiui.

Savo 33-iąjį gimtadienį Kalifornijoje su vyru Adamu Youngu paminėjusi Evelina Anusauskaitė-Young instagrame sekėjams atskleidė, kodėl nutarė švęsti praėjus mėnesiui nuo tikrosios gimimo dienos.

„Jau nuo vaikystės esu įpratus gimtadienius švęsti gerokai vėliau, nes vis tiek niekas niekada negalėdavo Lapkričio 1-ąją. Tai ir dabar mėnesiu vėliau švęsti man yra visiškai ok.

Juk svarbiausia yra nuotaika. O šį kartą ji yra kaip iki mėnulio, nes šis gimtadienis kaip niekada man labai ypatingas“, – rašė E.Anusauskaitė-Young.

Savo instagramo paskyroje Evelina pasidalijo ne viena žavinga šventės akimirka. Nuotraukose matyti ir įspūdinga suknelė, kuria moteris puošėsi, prie jos priderindama „Shoe Dazzle“ aukštakulnius. O dainininkės vyras Adamas Young ypatingam žmonos vakarui pasirinko juodą smokingą.

E.Anusauskaitės-Young suknelė sulaukė daugybės pagyrų. O vienai sekėjai pasiteiravus, iš kur šis spindintis rūbas, Evelina atsakė: „Siuvausi pati.“

Lapkričio 1 dieną su gimtadieniu atlikėją pasveikino ir jos mama, fotomenininkė Jurga Anusauskienė.

„Tavo laikas...“, – tuomet komentavo moteris.

Rudenį gimusi Evelina šio sezono išskirtinumo, tiesa, nelabai jaučia – su vyru ji gyvena Los Andžele, kur saulė šviečia, o šiluma lepina beveik visus metus.

Vis tik dainininkė turėjo galimybę pasidžiaugti gimtinę primenančiu rudens grožiu. Kaip portalui Žmonės.lt sakė Jurga Anusauskienė, prieš gimimo dieną Evelina keliavo po JAV ir apsilankė Portlande, kuriame nestigo lietingų dienų.

„Pagaliau mano lietuviška širdis gavo pasidžiaugti tikru lietingu rudeniu Portlando mieste“, – džiūgavo E.Anusauskaitė-Young ir pasidalijo nuotraukų serija.

Primename, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė už savo sužadėtinio amerikiečio Adamo Youngo ištekėjo 2013 metų sausio 11-ąją, Kalifornijos valstijos Los Andželo mieste.

JAV susituokusi pora tų pačių metų rugpjūčio 10-ąją vestuves atšoko ir Lietuvoje.

Šių metų sausį jie paminėjo molines vestuves. Devintųjų santuokos metinių proga E.Anusauskaitė-Young pasidalijo romantiška fotografija ir skyrė mylimam vyrui gražius žodžius.

„Tu – pats geriausias mano gyvenimo sprendimas“, – jautriai rašė ji.

Evelina su televizijos, reklamos, kino filmų garso operatoriumi ir režisieriumi susipažino 2011 metų rudenį Los Andžele vykusiame pasaulinio vokalisčių konkurso „Avon Voices“ finale.

Skaitykite daugiau