E.Sašenko šeima įsiamžino jaukioje fotosesijoje: „Rudens melancholija palietė ir mažylį Teodorą“

Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija    / Monikos Žilinskos nuotr.
Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija / Monikos Žilinskos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-18 19:10
AA

Atlikėja Evelina Sašenko su vyru verslininku Giedriumi Statulevičiumi savo namuose turi didžiausią fotoalbumą. Jau antrą rudenį pasitikdami su mažyliu Teodoru, nuotaikinga šeima nusprendė įsiamžinti dar vienoje spalvingoje fotosesijoje, kuri prasklaidė ūkanotas ir melancholijos kupinas dienas.

Nors atlikėja Evelina Sašenko visada spinduliuoja gera nuotaika ir energija, ji neslepia, kad rudens melancholija palietė ir ją. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt pašnekovė garsiai pasvarsto – gal kaltas ir mėnulis?

„Aš vis galvojau, kas čia visiems negerai – žmonės paniurę, kažkaip keistai į viską reaguoja. Kalbėjau su kaimynė ir ji pasakė, kad dabar mėnulio užtemimas, tai man kažkaip ir paaiškėjo, kas čia vyksta“, – tiek juokais, tiek rimtai sako E.Sašenko.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt atlikėja užsimena, kad niūrios dienos palietė paveikė net ir mažiausią šeimos narį. „Ypatingai tai pajutau stebėdama Teodorą. Pasidarė irzlesnis, jautresnis, nori labiau pasiglaustyti. Šiaip jis yra gana savarankiškas, bet dabar vienas būti nebenori, vis reikia mamos. Ypatingai liūdnas tampa kai man tenka išvažiuoti į koncertus“.

Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija / Monikos Žilinskos nuotr.

O atsisveikinti su mama Teodorui tenka neretai – šį rudenį Evelinai tenka koncertuoti itin daug. Nors dažniausiai šis sezonas būna ramesnis, atlikėja pastebi, kad dabar ši tendencija nebegalioja. „Tikriausiai žmonės po pandemijos išsiilgę renginių, džiugų akimirkų. Vis dar bando atsigriebti“, – svarsto ji.

Paklausus, kaip pavyksta suderinti motinystę ir įtemptą darbo grafiką, E.Sašenko atsidūsta – tai reikalauja daug energijos, o pastaruoju metu viską suderinti darosi vis sunkiau. Tačiau nors ir tenka susidurti su iššūkiais, galiausiai Evelinai pavyksta viską sustyguoti į vietas.

„Žinot, moteris yra tokia įdomi būtybė. Nors ir ji neturės energijos, vis tiek jos iš kažkur gaus. Dažniausiai ją tarsi kažkas atsiunčia. Būna lipu į sceną ir sakau sau – viskas, čia paskutinis mano koncertas, nebeturiu jėgų. Ir tik užlipu į sceną – iš vėl kupiną jėgų! Tad visą laiką prieš lipant į sceną paprašau Aukščiausiojo man atsiųsti jėgų ir, regis, jis mane išgirsta“.

Visgi moteris džiaugiasi, kad sulaukia ypatingai daug pagalbos iš savo artimųjų. „Galėtų jie mane pristabdyti, bet gi jiems faina būti su Teodoru, kol aš koncertuoju!“ – juokiasi ji.

Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija / Monikos Žilinskos nuotr.

Ir nors darbų daug, o rudens melancholija kiek nusodina ūpą, Evelina Sašenko sugeba susikurti gražias akimirkas. Vienos tokių – šeimos fotosesijos, kurias atlikėja į metus suorganizuoja mažiausiai kelis kartus.

„Tai labiau noras fotografuotis ne man ir vyrui, o fotografuoti vaiką. Teodoras auga labai greitai, tad norisi sustabdyti akimirką. Štai plaukučiai taip užaugo, štai vaikšto kažkaip juokingai, ir viską norisi užfiksuoti...“

Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija / Monikos Žilinskos nuotr.

Neretai vyrus pastatyti prieš kamerą moterims tampa iššūkiu, tačiau Evelina džiaugiasi, kad jos mylimasis noriai pozuoja. Ir netgi padėkoja už tokias akimirkas!

„Jam net nekyla klausimų, kodėl mes vis darome tas fotosesijas, o kaip tik neseniai pagyrė ir padėkojo, kad netingiu ir organizuoju tokias veiklas mūsų šeimai“, – vyro padėkomis dalijasi Evelina ir priduria, kad šeimoje yra atsakinga už gražiausius kadrus.

„Esu fotoreportarė, kaupiu visas nuotraukas, jos pas mane gražiai sudėtos knygose. Oi, kokių tik kadrų neturiu! Vėliau iš jų darau fotokalendorius ar video. Štai neseniai buvo tėvelių gimtadienis, tad sukūriau jiems reportažą iš visokių nuotraukų. Pas mane tiek informacijos, kad man turėtų mokėti“, – juokiasi Evelina ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais dalijasi naujausiomis jos šeimos nuotraukomis.

Fotogalerija:

Evelinos Sašenko šeimos rudens fotosesija (6 nuotr.)