Edita ir Darjušas Lavrinovičiai prisiminė lemtingą „fontano istoriją“ Italijoje: „Norai išsipildė“

Edita ir Darjušas Lavrinočiai  / Viktorijos Zaičenko nuotr.
Edita ir Darjušas Lavrinočiai / Viktorijos Zaičenko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-20 09:39
AA

„Esame buvę Romoje. Ne be reikalo šis miestas dar yra vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“, nes kiekvienas kampas jame tarsi sukaupęs tiek istorijos, kiek, turbūt, nei viena kita pasaulio vieta“, – kalbėjo Edita ir Darjušas Lavrinočiai, viešėję Trakuose surengtoje teminėje vakarienėje „Visi keliai veda į Romą“.

Specialiai paruoštų patiekalų, prie kurių buvo priderinti įdomias istorijas bylojantys kokteiliai, mintimis į žavingąjį Europos kraštą nukelta žinoma pora sakė buvusi sužavėta Vatikanu ir Koliziejumi. Ypatinga akimirka krepšininkas ir jo žmona vadina monetų metimą į garsiausiąjį Romos fontaną, taip tikintis, jog realybe taps viskas, apie ką slapta yra galvojama.

„Tąkart norai išsipildė“, – šypsosi Edita ir Darjušas. Kiekvienas jų, mesdamas monetą, garsiai savo siekių neatskleidė, o apie ką svajojo, nenori atvirauti net praėjus daugybei metų.

Itališka vakarienė Trakuose / Viktorijos Zaičenko nuotr.

Romą miestu, pakeitusiu jos gyvenimą, vadina mados analitikė Marija Palaikytė.

„Vos 7 metų čia apsilankiau pirmą kartą su šeima ir iškart pasakiau tėveliams, kad norėčiau kažkada pagyventi Italijoje. Tad, prasidėjus magistro studijų laikui – atėjo ir laikas mano vaikystės svajonės išsipildymui. O dabar jau skaičiuoju tryliktus gyvenimo tarp Lietuvos ir Italijos metus“, – sako pašnekovė.

Anot jos, šįkart „Apskritojo stalo klubo“ restorane surengta vakarienė buvo išskirtinė ne tik savo skoniais, bet ir naujienomis, kurios buvo pristatytos vakaro metu.

Fotogalerija:

Itališka vakarienė Trakuose (29 nuotr.)
+23