Eteryje pasirodžiusi Putino meilužė A.Kabajeva pakurstė spėliones apie vestuves

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix ir Vida Press nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-04-24 18:00
AA

Rusijos propagandinės televizijos eteryje pasirodžiusi Putino meilužė Alina Kabajeva užminė mįslę apie vestuves, praneša „Unian“.

Putino mylimoji A.Kabajeva pasirodė rusų propagandinės programos „Vremia“ eteryje. Rusijos televizijos žiūrovai moterį išvydo vilkinčią rausvą suknelę, o už jos buvo matomas karo Ukrainoje simbolis „Z“.

Tačiau laidos žiūrovų dėmesį patraukė visai ne tai. Ant A.Kabajevos dešinės rankos bevardžio piršto spindėjo, kaip manoma, vestuvinis žiedas, tad kalbos apie V.Putino ir jo meilužės vestuves tik dar labiau paaštrėjo.

Tačiau nei pati A.Kabajeva, nei V.Putinas nekomentuoja savo asmeninio gyvenimo. 

Alina Kabajeva / „Unian“ nuotr.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Jo buvusios žmonos Liudmilos beveik niekas nematė, ji beveik nesirodė viešumoje. Apie ją nėra jokios informacijos.

Kaip rašo „Unian“, žinoma tik tiek, kad santuokos su Liudmila metu V.Putinas turėjo ne vieną meilužę. Tarp jų buvo ir gimnastė Alina Kabajeva, kuri, anot žiniasklaidos, su Rusijos lyderiu susilaukė vaikų. Šaltiniai teigia, kad jie turi 7 metų dukteris dvynes, kurios 2015-ųjų vasarį gimė netoli Lugano miesto, Šveicarijoje. Manoma, kad jie taip pat turi dar du sūnus.

„Alina su Putinu turi du berniukus ir dvynukes mergaites, kurie gimė Šveicarijoje“, – apie tariamus Putino vaikus su 38 metų A.Kabajeva „Page Six“ sakė šaltinis. „Visi vaikai turi šveicariškus pasus, įsivaizduoju, kad ir ji taip pat.“

Buvo kalbama, kad Rusijai pradėjus karą Ukrainoje A.Kabajeva su vaikais slėpėsi Šveicarijoje. 

Vladimiro Putino meilužė Alina Kabajeva (10 nuotr.)
+4