„Eurovizijos“ dalyvis G.Balčiūnas-Mr.Jumbo – prašo pagalbos: „Esu pasimetęs“

Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo / Asmeninio archyvo nuotr.
Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-30 11:47
AA

Įdėmiai sekantys „Eurovizijos“ atrankas kas metai išgirsta Lietuvos nugalėtojų dainas, skambančias roko stiliumi. Tai jau tapo gražia ir daugelio „Eurovizijos“ gerbėjų laukiama tradicija, kurią įgyvendina vienas žinomiausių gitaros virtuozų Lietuvoje – Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo.

Muzikos profesionalas klausytojų širdis jis pavergė pateikdamas uždegančias nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojų dainų versijas: naujai suskambo Ievos Zasimauskaitės „Kol myliu“; Jurijaus Veklenko „Run with the Lions“; „The Roop“ – „Discoteque“ bei Monikos Liu „Sentimentai“. Šiemet pats Giedrius kartu su viduramžių muziką atliekančiu šeimos ansambliu „Hansanova“ dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos EUROVIZIJA.LT ketvirtos laidos filmavimas (99 nuotr.)
+93

„Veiklos nemažai, pasiruošimui sutelkėme visas savo jėgas“, – pasakoja „Hansanova“ grupės lyderis Giedrius, – „vieną iš vakarų, kuomet pasineri į meditaciją, grodamas gitara, pajutau, kad gimsta mūsų „eurovizinės“ dainos „Dragons and Rainbows“ roko versija. Nedelsdamas ją įrašiau ir, vis dažniau klausydamasis suprantu, kad ji man labiau patinka nei originalas“, – atvirauja kūrėjas.

Grupė „Hansanova“ / Asmeninio archyvo nuotr.

„Dabar esu pasinėręs į svarstymus: o jei ši versija tikrai geriau skambėtų „Eurovizijoje“? Bet mūsų pasirodymas jau nufilmuotas – žiūrovai jį galės pamatyti jau šį šeštadienį per LRT. Galvoju, gal, sėkmės atveju, jei papultume į finalą, konkurso rengėjai leistų vis tik atlikti šio kūrinio roko versiją? Nors gal ji patinka tik mano aplinkos žmonėms – esu išties pasimetęs“, – savo mintimis prieš nacionalinę „Eurovizijos“ atranką dalijasi Giedrius.

„Dragons and Rainbows“ originali versija:

„Dragons and Rainbows“ roko versija:

Kuri grupės „Hansanova“ dainos „Dragons and Rainbows“ versija geresnė?