„Eurovizijos“ repeticijoje traumą patyręs čekas Mikolas Josef padėkojo už palaikymą

Mikolas Josef / „Facebook“ nuotr.
Mikolas Josef / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-30 10:20
AA

Vienam iš „Eurovizijos“ favoritų pirmoji repeticijų diena buvo ne itin sėkminga – 22-ejų čekas Mikolas Josef per repeticiją patyrė traumą. Atlikdamas akrobatinius triukus vaikinas susižeidė nugarą.

Gydytojas jį išsiuntė į ligoninę.

Vėlų sekmadienio vakarą apie įvykį žinią pasiuntė ir pats Mikolas Josifas.

Socialiniame tinkle jis pranešė, kad kol kas neturi, kuo džiaugtis, nes būklė tik prastėja. Vaikinas negalėjo vaikščioti.

„Ačiū už žinutes ir linkėjimus. Daroma viskas, kad tik greičiau atsistočiau ant kojų, ir aš kopsiu į sceną bet kokiu atveju“, – gerbėjams parašė Mikolas Josefas.

Per akrobatinį triuką Mikolas Josef patyrė traumą / Thomas Hanses nuotr.

Mikolas – tikras žmogus-orkestras. Jis – kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas, aktorius ir vaizdo klipų režisierius. Balandžio pradžioje vaikino sunkų darbą vainikavo sutartis su viena didžiausių pasaulyje muzikos įrašų kompanijų „Sony Music“.

Čekijos atstovas Mikolas Josef su daina „Lie To Me“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.