Eurovizinę dainą pristatanti Donata Virbilaitė: „Atėjo laikas asmeninėms permainoms“

Donata Virbilaitė / Alano Buivydo nuotr.
Donata Virbilaitė / Alano Buivydo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-23 10:09
AA

Dar viena atlikėja, šiais metais žengianti į nacionalinės Eurovizijos atrankos sceną, yra Donata Virbilaitė. Kompozitorė, dainininkė, muzikos studijos „DLoud“ įkūrėja ir vadovė, gerbėjų širdyse vietą radusi dėl atliekamų linksmų kūrinių, svarbiam konkursui pasirinko kitokio žanro dainą. Tai – užsienio kompozitorių Ylvos ir Lindos Perrson bendras darbas, pavadintas „Dreamer“.

D.Virbilaitė patikina – ji šįmet dalyvauti Eurovizijos atrankoje neketino, tačiau, išgirdusi kantri stiliaus dainą, suprato, jog jos vieta – didžiojoje scenoje.

Dainininkė pajuokauja – žinojusi, jog jei ne jos, tai „Dreamer“ suskambės kito profesionalo lūpose, o to būtų šiek tiek gaila.

„Išgirsti ir žinai, kad turi sudainuoti tą dainą, – sako D.Virbilaitė, – Ji – apie ramybę, begalines svajones, kurios iš tiesų yra tokios paprastos ir žemiškos. Apie svajotoją. Tą, kuris niekada nepasiduoda ir nusipiešia pasaulį savo sukurtomis spalvomis“.

Donata Virbilaitė / Alano Buivydo nuotr.

Atlikėja priduria – būtent ši daina jai padovanojo jausmą, kad atėjo laikas sustoti, įkvėpti oro, nustoti save dalinti tik kitiems, skirti laiko sau, mylimam žmogui, draugams ir artimiesiems.

D.Virbilaitė patikina pajutusi ir gyvo garso bei akustinių projektų „badą“.

Būtent todėl šį šeštadienį nacionalinėje Eurovizijos atrankoje „Dreamer“ atlikti jai padės muzikantų kolegų komanda.

Donata Virbilaitė pristato eurovizinę dainą (11 nuotr.)
+5