Eurovizinę dainą pristatanti Monika Marija: „Norėdavau pasikalbėti, o mano žmogus nueidavo miegoti“

Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-02 10:33
AA

Puikiai Lietuvos publikai pažįstama dainininkė Monika Marija grįžta į „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų sceną su savo kūrybos daina „Unlove You Starting Tomorrow“, kuri parašyta kaip laiškas, tam tikras jos pačios monologas. Šiandien kūrinys debiutuoja interneto platformose.

„Tai nėra daina, sukurta specialiai „Eurovizijai“, tikslas buvo papasakoti man labai stiprią emociškai istoriją. Jeigu kažkas yra patyręs kažką panašaus ir atidėliojęs skaudžias situacijas bei pokalbius rytojui, tai tikiu, kad išgyvens tas tris minutes kartu su manimi“, – sako atlikėja.

Su tuo susijusi ir žinutė, kurią ji nešasi į konkursą – kai klausai širdies, ten randi visus atsakymus. Ir tada nieko nebereikia atidėlioti.

Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.

„Tai mano pačios istorija, taip jaučiausi kurdama dainą, taip jaučiausi ir būdama santykiuose, kai norėdavau pasikalbėti, o mano žmogus nueidavo miegoti ant sofos ir nebenorėjo nieko spręsti. Kūrinio vizualas ir simbolizuoja du žmones, kurie, rodos, savo buityje gyvena, bet jaučiasi pasiklydę lyg gūdžioje girioje“, – pasakoja dainininkė.

Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.

Pasirodymas „Eurovizijos“ atrankoje bus taip pat glaudžiai susijęs su šiuo metu dar kuriamo vaizdo klipo idėja.

„Norėjome neatitolti nuo dainos minties, aplinkos ir idėjos, tad tam tikra prasme ir „eurovizinis“ pasirodymas sugrąžina mane i tą momentą, kai „kalbuosi“ su tuo žmogumi. Tai bus labai intymu, žemiška. Mintis buvo naudoti kuo mažiau spalvų, blizgučių, papuošimų, nes ten, kur einu su muzika, jau kurį laiką viskas tikrai ne apie tai“, – teigia Monika Marija.

Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.

Kūrinį „Unlove You Starting Tomorrow“ atlikėja vadina svajonės išsipildymu, nes ji įrašyta vien gyvais instrumentais.

Monika Marija / Nerijaus Kuzmicko nuotr.

„Country muzika man ir graži tuo, kad pasakoja tikrų žmonių tikras istorijas. Viskas, kas skamba dainoje, yra taip pat tikra: kai kuriuos instrumentus įrašinėjo muzikantai iš Nashvillio, kad tas country skambesys būtų 100 procentų išjaustas ir originalus, vokalo irgi negražinom ir nekoregavom, tuo labai labai didžiuojuosi“, – sako atlikėja.

Monika Marija – „Unlove You Starting Tomorrow“: