Vidas Bareikis ir „VB gang“ ketina surengti keturis paslaptingus „Eurovizijos“ vakarėlius

VB gang / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
VB gang / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-01 17:25
AA

Šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininkai „VB gang“ pasiryžo nudžiuginti savo gerbėjus, organizuodami net keturis paslaptingus „Eurovizijos“ vakarėlius Vilniuje, Panevėžyje, Kaune ir Klaipėdoje. Vido Bareikio vadovaujama grupė ne tik gyvai atliks „Eurovizijos“ atrankos hitą „Kaboom!!!“, bet ir sugros eilę gerai žinomų atlikėjo kūrinių.

„Kai tik patekome į finalą, supratau, kad reikės kuo daugiau šį kūrinį atlikti gyvai kartu su mūsų klausytojais. Praėjusią savaitę keliavau po Lietuvos mokyklas, pristatydamas autorinę „VB knygą“ ir naująjį kūrybinį etapą su „VB gang“.

Labai nudžiugino, kad kai kuriose mokyklose manęs laukė fantastiški siurprizai – ir vaikai, ir mokyklos personalas apsirengė mūsų spalvomis, o kai kurie atliko ir „Kaboom!!!“ dainos šokį. Dabar laikas pramogauti naktinio gyvenimo gerbėjams, todėl keturi slapti koncertai vyks būtent naktiniuose klubuose“, – atskleidė Vidas Bareikis.

„Crazy party music from Lithuania!“ – taip apibūdina save ryškusis „VB gang“ šešetas ir tikisi, kad jų priešfinalinių vakarėlių lankytojai bus maloniai nustebinti grupės energija.

„Su nekantrumu laukiu šių koncertų. Pirmą kartą gyvai pristatyti kūrinį konkurse yra įdomus iššūkis, dar nežinant, kaip tai priims publika, kokią nuotaiką susikurs. O gyvi pasirodymai koncertuose su žiūrovais – tai visai kas kita. Manau, tai bus puikios repeticijos prieš vasario 17-osios finalą“, – savo planais dalijosi vienas šių metų „Eurovizijos“ atrankos favoritų – Vidas Bareikis.

Šiuo metu „VB gang“ grafikas yra itin užimtas, ruošiantis nacionaliniam „Eurovizijos“ finalui, repeticijoms, koncertams, taip pat interviu su Lietuvos ir užsienio spauda, kuri nuo pat energingojo „Kaboom!!!“ pasirodymo šį kūrinį išskiria kaip vieną įsimintiniausių visų atrankų dainų.