EveBei pristato kovos menų įkvėptą klipą „Ko tu sieki“: ką daryti, jei įsimylėjau geriausią draugą?

Evelina Beivydaitė – EveBei / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atlikėja ir dainų kūrėja Evelina Beivydaitė, dar žinoma, kaip EveBei, rudenį pradeda nauja daina ir klipu intriguojančia tema – apie potraukį, atsiradusį tarp geriausių draugų. Ji neslepia, kad dainos temą padiktavo asmeninė patirtis, tuo tarpu klipą įkvėpė kovos menai.

Ilga draugystė, kurioje užsimezga artimesni jausmai, kurių draugai lyg ir neturėtų vieni kitiems jausti, turbūt yra daugeliui pažįstama tema. Apie tai ir kalba naujausias EveBei kūrinys „Ko tu sieki“.

Evelina Beivydaitė – EveBei / Asmeninio archyvo nuotr.

„Gyvenime ne kartą esu uždavusi šį klausimą: Na, ko tu sieki?! Nors klausiau tik mintyse, kartais labai norėdavosi tam žmogui ištarti garsiai. Tokiais atvejais visada kyla daug abejonių. Pradedi galvoti, kad galbūt nieko nenatūralaus romantiniams santykiams gimti iš draugystės? O gal tai tik akimirkos svaigulys, kuriam praėjus draugystė ims ir nutrūks? Tai sudėtingi, bet daugeliui pažįstami klausimai, ir esu tikra, kad ne vienas klausytojas šioje dainoje atras save“, – sako Evelina.

Prie šio, kaip ir prie ankstesnių EveBei kūrinių, prisidėjo žinomas muzikos prodiuseris Faustas Venckus. Jis dirbo kuriant singlą „Tyli Mergaitė“, šiuo metu turintį beveik milijoną perklausų.

Tuo tarpu klipo filmavimas netikėtai atvedė atlikėją į Mišrių Kovos Menų (MMA) sporto erdvę. Nors sportas profesionalaus lengvojo kultūrizmo varžybose dalyvavusiai Evelinai tikrai nėra naujiena, kovos menai jai buvo visiškai nauja ir nepažįstama teritorija.

„Treneris Marius Mažulis klube „Knights of Plunge“ supažindino mane su visais įspūdingiausiais manevrais. Žinoma, toli gražu ne visus juos galėjau pakartoti, bet vien buvimas šioje aplinkoje įkvepia ir leidžia pajusti kovos dvasią. Besitreniruodama spėjau suprasti vieną dalyką: šioje sporto šakoje užtenka padaryti vieną neteisingą judesį, ir būsi nokautuotas“, – pasakoja atlikėja.

Evelina Beivydaitė - EveBei / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors pažintis su šia sporto šaka ją stipriai sužavėjo, Evelina pripažįsta, kad gyvenime yra linkusi rinktis švelnumą, kurio kovos menuose nedaug.

„Supratau, kad nors kultūrizmo varžyboms tenka įdėti be galo daug pastangų, būnant MMA kovotoju, jų reikia dar daugiau. Labai norėjau, kad klipe smūgiavimas atspindėtų, kaip labai erzina, kai tau patinkantis žmogus slapsto jausmus ir „mėto pėdas“. Taip ir norisi nusitempti jį į ringą ir išsiaiškinti santykius ten“, – juokiasi E.Beivydaitė.

Evelina Beivydaitė – EveBei / Asmeninio archyvo nuotr.

Visi klipe matomi vaizdai yra iš atlikėjos gimtojo miesto Plungės. Čia ji šiemet praleido didžiąją dalį vasaros ir sėmėsi naujų kūrybinių idėjų, o daugiau naujienų klausytojams žada pristatyti dar šio rudens pabaigoje.

Skaitykite daugiau