Filmo „Likimo sujungti“ žvaigždė T.Mannas atskleidė svajonių vaidmenį ir ateitį kine

Thomas Mannas / DuKine nuotr.
Thomas Mannas / DuKine nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-06 11:04
AA

Prieš savo naujojo filmo, romantinės komedijos, „Likimo sujungti“ (angl. „About Fate“) premjerą, aktorius Thomas Mannas atskleidė, kur jo karjera kine gali nuvesti toliau. Naujajame režisieriaus Mariaus Vaysbergo filme „Likimo sujungti“, Thomas Mannas kartu su Emma Roberts vaidina beviltiškus romantikus, kuriuos Naujųjų metų išvakarėse, per kvailą atsitiktinumą, vieną su kitu sujungia likimas.

Romantinės komedijos „Likimo sujungti“ reklaminiame ture aktorius Thomas Mannas buvo paklaustas, ar jis turi kokių nors svajonių vaidmenų, kurių jis siekia. T.Mannas atskleidė, kad neturi vieno konkretaus veikėjo, nors ir prisipažino, kad būtų „fantastiška“ suvaidinti ikoniško filmo perdirbinyje. Tai, ką Thomas Mannas iš tikrųjų laiko „svajonių vaidmeniu“, yra mažiau susijęs su kokiu nors konkrečiu personažu, bet su konkrečiais mėgstamais režisieriais.

„Absoliutus svajonių vaidmuo, turiu galvoje, žinote, aš manau, kad mano svajonių vaidmuo tikriausiai būtų darbas su vienu mėgstamiausių režisierių ar panašiai, bet jei jie nuspręstų perdaryti, pavyzdžiui, tokią ikonišką dramą, kaip „Taksi vairuotojas“ (angl. „Taxi Driver“, 1976 m.), žinoma, tai būtų fantastiškas vaidmuo“, – sako aktorius Thomas Mannas, – bet aš būčiau lygiai taip pat laimingas, atlikdamas antraplanį vaidmenį brolių Coen filme arba režisieriaus Paulo Thomaso Andersono filme. Žinote, viskas priklauso nuo detalių. Taigi, aš nežinau, aš neturiu svajonių vaidmens. Aš tiesiog priimu tai kas atsiranda mano kelyje.“

Thomas Mannas imasi vaidmenų, kuriuos jam pasiūlo aplinka, tad niekada tiksliai nežino, kas jo laukia toliau. Anot aktoriaus, tai tiesiog priklauso nuo jo kelyje pasitaikančių pasiūlymų, pažymėdamas, kad jį ypač traukia „unikalūs“ filmai ir personažai. Kaip aiškina aktorius, būtent dėl to jis pateko į romantinę komediją „Likimo sujungti“ ir atidavė filmui visas jėgas.

„Ką aš darysiu toliau, priklausys nuo gautų scenarijų, kurie pasirodys mano kelyje ir į ką aš reaguosiu tą akimirką. Taigi, iš esmės, pavyzdžiui, jei kas nors ateina pas mane su pasiūlymu ir tai yra unikalu, aš sutiksiu, jei matysiu, kad galėsiu tai padaryti gerai.“ – apie savo ateitį kine sako aktorius Thomas Mannas. „Ir tame pasiūlyme turi būti kažkoks elementas to, ko jaučiuosi dar nedaręs, bet jokiu būdu nesiekiu pažymėti varneles kažkokiame sąraše. Aš to neplanuoju. Kai atsiranda kažkas panašaus į šitą romantinę komediją („Likimo sujungti“) ir tai yra tikrai unikalu, tiesiog norisi surizikuoti ir pasakyti: „Pabandykime ir padarykime viską, kas geriausia.“

Praėjusiais metais pasirodęs kruvinos franšizės „Helovinas“ tęsinyje „Helovinas žudo“ (angl. „Halloween Kills“), aktorių Thomą Manną galima išvysti įvairiuose kituose filmuose, įskaitant mokslinės fantastikos filme „Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai“ (angl. „Hansen & Gretel: Witch Hunters“), komedijoje „Aš ir Erlas, ir mirštančioji“ (angl. „Me and Earl and the Dying Girl“) bei veiksmo ir nuotykių filme „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“). Nors aktoriaus ateitis kine lieka neaiški, kino mėgėjai galės pažiūrėti naujausią Thomaso Manno darbą, romantinę komediją „Likimo sujungti“, kuri Lietuvos kinuose pasirodys jau rugsėjo 9 d.

Filmo anonsas: