„Fusedmarc“ iškritus iš „Eurovizijos“ kritikos sulaukė nacionalinės atrankos rengėjai

Kaip „Fusedmarc“ pasirodymą vertina garsenybės?
Kaip „Fusedmarc“ pasirodymą vertina garsenybės?
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-12 14:18
AA

Po ketvirtadienį įvykusio „Eurovizijos“ pusfinalio tapo aišku – lietuvių finale nepamatysime. Grupė „Fusedmarc“ dėl to per daug nesisieloja. Alternatyvią muziką grojantiems atlikėjams svarbiausia ne balai, o žmonių palaikymas. O ką apie „Fusedmarc“ pasirodymą mano Lietuvos garsenybės?

Pasisakymų „Eurovizijos“ tema socialiniuose tinkluose tiek, kad net sudėtinga viską perskaityti. Vis dėlto tendencija aiški – daugelis palaikė iš konkurso iškritusius „Fusedmarc“ narius Viktoriją Ivanovskają ir Denisą Zujevą.

„Šiandien labai svarbu ramiai kvėpuoti ir nestresuoti dėl to, kas įvyko. Pasidžiaugti, kad kažkas pamatė tai, ką norėjo ir parodė tai, ką galėjo. Nekaltinti, nes vistiek geriau nepadarysi. O jei padarysi – pirmyn“, – rašė dainininkė Dangė Šamonskienė-Dangė.

„Palyginus su tuo, kas išėjo į finalą, FUSEDMARC buvo tikrai verti atstovauti LIETUVĄ finale!“ – atlikėjus gyrė prekės ženklo „Coocoomos“ įkūrėjas Eduardas Fedotovas.

„Palyginus su tuo, kas atstovavo LT „Eurovizijoje“ anksčiau, „Fusedmarc“ dar buvo labai charizmatiška ir stilinga...“ – mintijo floristas Mantas Petruškevičius

„Kadangi į „Euroviziją“ siuntėme ne tai, kas patinka „Eurovizijai“, o tai, kas patina mums – rezultatas atitinkamas“, – paprastai pastebėjo Naglis Šulija.

Dizaineris Juozas Statkevičius pasisakė gerokai aštriau už kitus: „Štai ir rezultatai. Ko nusipelnėm, ta ir turim! Kultūros nepuoselėjimas Lietuvoje duoda rezultatus! Galbūt visas pasaulis ritasi žemyn, bet mes tai priešakyje! Krizė visame kame! Turim ką turim! Gaila, liūdna, apmaudu ir graudu.“

Tuo tarpu dainininkas Vaidas Baumila gyrė Lietuvos atlikėjus, bet pažėrė kritikos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos organizatoriams: „Jei būtų mano valia, bet nėra, kitais metais LRT komisijoje nesėdėtų nė vienas nesusijęs su šiuolaikine pop muzika žmogus. Nė vienas klasikos atstovas ar pensijoje sėdintis muzikos kritikas.

Komisijoje būtų tie žmonės, kurie aptarinėja nūdienos produkciją, su ja gyvena ir iš jos minta. Atlikėjai, kompozitoriai – visi šiuolaikinės muzikos atstovai.

O pramogą lai sukuria vedėjai ir atlikėjai.

P.S. „Fusedmarc“ – šaunuoliai! Revolution!!!“