G.Vagelio eurovizinės dainos premjera: „Noriu parodyti pasauliui save tokį, koks esu iš tiesų“

Gabrielius Vagelis /  Pijaus Vėberio nuotr.
Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-21 12:03
AA

Jei reikėtų išvardinti ryškiausius pastarojo meto atlikėjus – Gabrielius Vagelis be abejonės būtų vienas jų. Turėdamas itin tvirtą, atsidavusių fanų būrį, atlikėjas koncertuoja sausakimšose koncertų salėse, o kiekviena nauja daina sulaukia milijoninių peržiūrų „YouTube“. Tai leidžia suprasti, kad jo kūrybai abejingų nėra. Gabrielius pradėjo 2023-iuosius su dar didesnėmis ambicijomis ir tikslais, o vienas jų – paliesti klausytojų širdis nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Šią dainą sukūriau kartu su švedų prodiuseriu Kim Wennerström. Ją parašėme mini kūrybinės stovyklos metu, negalvodami apie „Euroviziją“. Paklausius demo versijos iš karto atėjo mintis, kad ji galėtų atstovauti Lietuvai šiame konkurse. Tai stiprus ir įsimintinas kūrinys, o mano nuomone, pagrindinis dalykas, ko reikia „Eurovizijai“ – tai gera daina.

„Šauksmas“ yra apie dviveidiškumą. Apie žmones, kuriuos prisileidi arti ir kurie tau tampa labai brangūs, bet supranti, kad jie prie tavęs elgiasi vienaip, o prie kitų sako visai kitus dalykus“, – pasakoja Gabrielius.

Išgirsk: Gabrielius Vagelis – „Šauksmas“

Kas nulėmė tavo sprendimą dainuoti lietuvių kalba?

Nusprendžiau dainuoti lietuvių kalba, nes aš beveik visada dainuoju lietuviškai, mano visa kūryba yra lietuvių kalba. Labai noriu parodyti pasauliui save, koks esu iš tikrųjų, kokį mane žmonės mato kasdien.

Ne paslaptis, kad nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauji ne pirmą kartą. Kuo šis kartas bus kitoks?

Šį kartą prie mano pasirodymo dirba didžiulė komanda, tokios didelės dar neturėjau. Esu kaip niekad užtikrintas ja, nes kiekvienas narys yra savo srities profesionalas, atsakingas už savo dalį ir tvirtai žinantis, ką daro.

Kaip jau minėjai, ši daina yra apie dviveidiškumą ir skausmą, kurį tai sukelia. Kas tau yra svarbiausia santykiuose su kitu žmogumi?

Nuoširdumas ir pagarba yra du svarbiausi, kertiniai dalykai, kad santykiai būtų stiprūs ir niekas iš šalies negalėtų jiems pakenkti.

Gabrieliaus Vagelio fotosesija eurovizinei dainai (8 nuotr.)