Gabrielius Vagelis atskleidė – ar jo širdis užimta ir kaip gyvenime atsirado muzika

Gabrielius Vagelis / Justino Auškelio ir asmeninio albumo nuotr.
Gabrielius Vagelis / Justino Auškelio ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-20 15:30
AA

Muzika atlikėjo Gabrieliaus Vagelio gyvenime atsirado nuo pat pirmųjų dienų. Dainavimo gyslelę Gabrielius paveldėjo iš savo muzikuojančios šeimos: senelio, kuris dainuodavo chore, mamos, kuri griežia smuiku, tetos, kuri yra operos solistė. Todėl nenuostabu, kodėl muzika atsirado Gabrieliaus gyvenime, nuo kurio dainų alpsta Lietuvos moterys.

„Prisimenu, kaip būdamas mažas rengdavau pasirodymus. Tačiau tuos pasirodymus rengdavau tik savo mamai, daugiau niekas negalėdavo jų žiūrėti. Po nesibaigiančių mano šou programų mama nusprendė, kad šitą mano gebėjimą reikia lavinti, todėl užrašė mane į muzikos mokyklą“, – 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ kalbėjo G.Vagelis.

Gera naujiena atlikėjo gerbėjams – jau netrukus Gabrielius išleis naują dainą, ir tikisi, kad gerbėjai ją pamėgs ne ką mažiau nei kitus jo kūrinius. Kalbėdamas apie visas savo dainas, atlikėjas atskleidė, kas slepiasi už jo dainų žodžių.

„Dainose apdainuoju daug dalykų, ir nebūtinai tik tuos, kurie man yra nutikę, dainuoju ir apie tai, ką norėčiau išgyventi. Bet kokiu atveju, visos tos situacijos, tai jos yra mano“, – pasakojo Gabrielius.

Gabrielius Vagelis / LNK nuotr.

Atskleidęs daug savo asmenybės bruožų ir kalbėdamas apie savo gerąsias savybes, silpnybes, jautrumą ir baimes, Gabrielius pridūrė, kad meilė jam yra pats gražiausias jausmas bei paatviravo, ar jo širdis šiai dienai yra laisva.

„Jeigu nemyli, tu tikrai negyveni. Juk gyvenimas yra apie santykius. Žinoma, mes juos stengiamės turėti kuo geresnius, kuo tvirtesnius. Meilė man yra pats gražiausias jausmas, kuomet tau rūpi, kuomet tu nori būti kartu. Tačiau šiandien mano širdis yra laisva“, – atskleidė atlikėjas.

„Monikos užkulisiai“ – ketvirtadienio vakarą 22 val. per 2TV.