Gailė Butvilaitė su salsos partneriu Oddebi – jausmų karuselėje: „Jis sako, kad esu jo moteris“

Gailė Butvilaitė ir jos salsos partneris Oddebi  / TV3 nuotr.
Gailė Butvilaitė ir jos salsos partneris Oddebi / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-29 14:11
AA

Praėjusią savaitę projektą „Salsamanai“ paliko pirmoji pora, todėl šį sekmadienį šiuo visą kūną užvaldančiu salsos nuotykiu Kuboje toliau mėgausis tik likusios 7 poros. Tačiau atsipalaiduoti nelemta ir joms – savo įvertinimus kiekviena pora ir vėl rinks nuo nulio.

Projektui įpusėjus, repeticijos Kuboje darosi vis intensyvesnės. Ir nors kartais dalyviams jau ima stigti jėgų, nė viena pora nėra linkusi pasiduoti – visi nori pačių geresnių rezultatų. Visų azartas auga – belieka tikėtis, kad sekmadienį taip pat augs ir jų pasirodymų balai.

Vis dėlto poros turi laiko pasimėgauti ir vienas kito draugija ar net visi kartu patirti neišdildomų įspūdžių. Pavyzdžiui – apsilankyti įspūdingame vietiniame restorane.

Gailė Butvilaitė su salsos partneriu Oddebi / TV3 nuotr.

Tiesa, nors restoranas stebina ne tik savo interjeru bei personalo ir padavėjų gausa, čia viskas blizga tik iš pirmo žvilgsnio. Pavyzdžiui, paskaičius valgiaraštį galėtų pasirodyti, kad restorane – gausybė gardžiausių patiekalų. Tačiau iš tiesų gaminami vos keli – tenka rintis iš to, kas yra. Juk daugybė produktų yra deficitiniai ir dažnai jų neįmanoma gauti net restoranams. Vis dėlto, žinoma, maistas gardžiausias tada, kada yra valgomas puikioje kompanijoje – tą įrodo vis labiau su kubiečiais suartėjantys lietuviai.

Gailė Butvilaitė su salsos partneriu Oddebi / TV3 nuotr.

Po bet kokių pramogų, visų projekto dalyvių mintys ir vėl grįžta į šokių aikštelę, kurioje poros išgyvena pačią tikriausią jausmų karuselę. O ypatingai – Venesueloje augusi aktorė Gailė Butvilaitė.

„Vyrai čia yra labai vyriški... Pavyzdžiui, mano Oddebi sako, kad aš esu jo moteris, nors aš tik jo partnerė. Tačiau jis vis tiek manimi labai rūpinasi“, – pasakoja ji.

Vis dėlto kartais nuotaika pasikeičia. Laiku nesulaukusi savo partnerio Oddebi treniruotėje, Gailė neslėpė – jis ima ją erzinti. „Visi vyrai panašūs ir nuo manęs pabėga“, – sako ji, tačiau, netrukus paaiškėjo, kad įvyko klaida – pats Oddebi jos laukė kitur.

Šįkart šokių temą visos poros susigalvojo pačios, tad Gailė ir Oddebi metė sau ypatingai sunkų iššūkį – sušokti mambo. „Tai – tarsi mokytis visiškai kitą kalbą“, – pripažino Gailė.

Gailė Butvilaitė – šou „Salsamanai“ dalyvė (18 nuotr.)
+12

Tą patvirtino ir jos partneris. „Kubietiški šokiai reikalauja daug koordinacijos. Prie to nepratęs žmogus vienu metu turi galvoti apie savo rankas, veidą, kojas ir tinkamą momentą paimti partnerio ranką. Per sekundę reikia pagalvoti apie labai daug“, – sako jis.

Vis dėlto Gailė, net besimokydama šokti šį sudėtingą šokį, stengėsi laikytis taisyklės, kuri jai padėjo jau ne kartą. „Tai supratau jau paauglystėje, ir tai man išgelbėjo gyvenimą: aš nesu tobula ir niekada tokia nebūsiu. Ir ačiū dievui!“ – sako ji.

Tačiau sunku mokytis ne tik šokio žingsnelių. Susidūrus dviem tokioms stiprioms asmenybėms kaip Gailė ir Oddebi, kartais sunku rasti net bet kokį sutarimą.

Gailė Butvilaitė su salsos partneriu Oddebi / TV3 nuotr.

„Kai susitinka du stiprūs personažai, mano praktika rodo, kad vienas iš dviejų turi pasiduoti. Aš ieškau būdų, kaip apeiti jos valdingumą, jog ji suminkštėtų“, – sako Oddebi, tačiau ar jam pavyks?

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.