Ieva Zasimauskaitė su vyru Simu Grabausku imasi bendro verslo: „Trobelė gimė iš meilės“

Ieva Zasimauskaitė, Simas Grabauskas, „Trobelė Luna“ / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Zasimauskaitė, Simas Grabauskas, „Trobelė Luna“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-21 11:48
AA

Atlikėja Ieva Zasimauskaitė su vyru Simu Grabausku pasiryžo naujam gyvenimo etapui. Pora pradeda iš meilės gimusį bendrą verslą – įkūrė gamtos prieglobstyje, atokiai nuo triukšmo, esantį mini viešbutį „Trobelė Luna“. Ieva patikina – prie projekto itin daug prisidėjo sutuoktinis.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ieva Zasimauskaite, ji teigė prie vasarį duris atversiančios „Trobelės Lunos“ su vyru Simu Grabausku dirbusi ilgai, ir pridūrė, kad labai džiaugiasi, jog projektą pagaliau pavyks paleisti į pasaulį.

Moteris pabrėžė, kad ypač didžiuojasi Simu, nes matė, kiek daug jis pastangų įdėjo į šį sumanymą.

Savo feisbuko įrašu, kuriame plačiau apie tai pasakoja, atlikėja sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Kai pildosi svajonės.

Nuo mažens turėjau ne vieną svajonę ir mane tai vesdavo į priekį, kažkuriuo metu buvau nustojusi svajoti, nes buvo labai liūdna ir nelengva, bet kai su tuo susitvarkėme – pradėjau svajoti dar daugiau!
Dievulis man atsiuntė dar vieną ypatingą žmogų, draugą, partnerį, žmogų, su kuriuo tiesiog gera dalintis gyvenimu ir viskuo, ką jame sutinkame, o juk būna visko.

Ir aš juo taip didžiuojuosi, nes jis sukūrė tokį gražų projektą! Trobelę Luną.

Kiek jis dirbo prie trobelės!!! NA, pradžioj prie šaltos žemės, kol dėjo pamatus ir sienas, kai lauke būdavo minusas ir ne minus 1 , o kartais ir -20.. ir jis eidavo, nepraleisdavo nei vienos dienos, na tik nebent tada, kai mane veždavo į pasirodymus ar kur kitur, nes saugodavo mane nuo ilgų kelionių vairavimo.

Žinot, neįsivaizdavau kiek jėgų, pasiryžimo, kantrybės, meilės reikia tokiam projektui, bet kai matau rezultatą, net nelabai suvokiu, kad jis tai pastatė PATS savo rankomis, nuo pradžių iki galo! Naktį sėdėdamas internete ir žiūrėdamas, kaip padaryti kažką, ryte lėkdavo į trobelę pritaikyti žinių. Neįtikėtina, bet wow.

Sveikinu Tave, mano stebukle.

O jus kviečiu palaikyti šį projektą ir atvažiuoti pailsėti, pakeisti aplinką ir įkvėpti šios vietos energetikos ir namuko ramybės ir jaukumo. Ten yra be galo gera. Viena naktis, o atsikeli kaip po savaitės atostogų. OFICIALIAI laukiame Jūsų nuo vasario 1 dienos!“ – rašė I.Zasimauskaitė.

Apie šį projektą I.Zasimauskaitė portalui Žmonės.lt užsiminė dar gruodžio pabaigoje, kalbėdama apie 2023-iųjų svajones.

„Nors esu baigusi viešbučių verslą, niekada negalvojau, kad norėsiu dirbti šioje srityje. Bet viskas susiklostė sava eiga, – nusijuokė I.Zasimauskaitė. – Prieš trejus metus nusipirkome žemės. Tuomet galvojome, kad toje vietoje kada nors norėtume pasistatyti savo namus, tačiau galiausiai kilo mintis įkurti mini viešbutuką.“

Puslapyje trobeleluna.lt teigiama, kad ši trobelė, kurios šeimininkai Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas, gimė iš meilės.

„Kartą du įsimylėjėliai užklydo į šį nuostabų mišką ir pajuto nepaprastą ramybės jausmą.

Jie užsimanė tuo pasidalinti su visu pasauliu. Vaikinas, nepaisydamas siaučiančios žiemos, pradėjo savo rankomis statyti jaukią trobelę.

Mergina, norėdama, kad darbai vyktų kuo greičiau, kas dieną brisdavo per sniegą, nešina skaniausiais valgiais savo mylimajam…“

„Trobelė Luna“ yra įsikūrusi Vilniaus raj., Lukšinės k., 22 minutės nuo Vilniaus oro uosto, 5 ha teritorijoje: „Čia aplinka tyra ir kvepianti! Jūsų kaimynai bus tik draugiški laukiniai žvėreliai, tad nenustebkite pro langą pamatę užklydusias stirnas...“

Nurodoma, kad čia taip pat yra ofūro vonia, 26 m2 terasa, privati kino salė, o trobelė saulės dėka pati gamina savo elektrą.

Ievos Zasimauskaitės ir Simo Grabausko mini viešbutis „Trobelė Luna“ (12 nuotr.)
+6