Generalinėje repeticijoje – netikėtumas: Monika Liu pasirodė be žymiojo bliūdelio

Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.
Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.
Žmonės.lt, Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-13 16:30
AA

Iki didžiojo „Eurovizijos“ finalo liko vos viena diena. Generalinėje repeticijoje dalyviai deda paskutinius savo pasirodymų štrichus ir didelių pokyčių nesiima. Būtent dėl to žiūrovus nustebino į „Pala Olimpico“ arenos sceną žengusi Monika Liu – ji buvo be vizitine kortele tapusios bliūdelio šukuosenos.

Monikos Liu bliūdelio šukuosena dingo! „Eurovizijos“ finalo generalinės repeticijos metu ją pakeitė į šoną sušukuoti plaukai.

Tiesa, Lietuvos atstovė puolė raminti gerbėjus, kad per šeštadienį vyksiantį finalą pasirodys su ta pačia šukuosena, kaip ir per pusfinalį. Šįkart tiesiog nespėjo išsiplauti galvos, nes anksti ryte teko vykti į repeticiją.
 
„Turėjome važiuoti į vėliavų paradą, tad teko anksti keltis. Tačiau, kadangi mus remia grožio salonas, tai galvą išsiplausiu, viskas gerai“, – juokėsi ji kalbėdama su 15min.
Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje pasirodė su nauja šukuosena / Luko Balandžio nuotr.
Po generalinės finalo repeticijos atlikėja davė komentarą Lietuvos žiniasklaidos atstovams. Ji teigė, kad jaučiasi gerai, nes jau priprato.
 
„Viskas patogu, jokių problemų, jokių, viskas gerai“, – 15min tikino Monika Liu.
 
Be to, Lietuvos atstovė atskleidė, iš kokių šalių tikisi gauti daugiausiai balų. Tiesa, ji pripažino, jog prieš tai nebuvo apie tai susimąsčiusi.
 
„Oi nežinau, negalvojau. Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje turėtų balsuoti visi ten gyvenantys lietuviai. Gal dar Italija, nes kažkaip italai pamėgo mano stilių, dainą ir šukuoseną, – šypsojosi atlikėja. – Bus labai įdomu pamatyti“.

Be bliūdelio, Monika Liu turi dar vieną „Eurovizijos“ vizitinę kortelę ir talismaną – blizgančią suknelę. Jos dizainerė, mados namų „MÁS 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė pasakoja, kad suknelė tarsi pati pasirinko savo likimą, nes iš pradžių ji kurta visai ne euroviziniam pasirodymui.

„Ją kūriau naujai „MÁS 924“ kolekcijai, tačiau kai sužinojome, kad Monika dalyvaus „Eurovizijoje“, nusprendėme, kad ši suknelė jai puikiai tiks atrankoje“, – portalui Žmonės.lt sako M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje pasirodė su nauja šukuosena (17 nuotr.)
+11

Akivaizdu, kad artimą draugystę puoselėjančių menininkių sumanymas pasiteisino su kaupu: M.Kazakevičiūtės kūrinys ir Monikos Liu žavesys tobulai derėjo ir papildė vienas kitą.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nugalėjusi Monika Liu nusprendė savo įvaizdžio nekeisti – Turine Lietuvai atstovauja vilkėdama būtent šį apdarą.

Blizganti ir švelniai provokuojanti suknelė neliko nepastebėta – ji sulaukė italų „Vanity Fair“ pagyrų ir pelnė Monikai rafinuočiausios dalyvės titulą.

Į „Eurovizijos“ finalą patekusi Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja buvo lietuvė Monika Liu, vilkėjusi blizgančią suknelę su amerikietiška iškirpte, apnuoginančia nugarą ir pečius. Kita planeta“, – rašė vanityfair.it.

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sako, kad toks pripažinimas jai – labai malonus. Vis tik didžiausia dovana jai, kaip kūrėjai, yra puošti tokią talentingą ir žavingą atlikėją.

„Tai – puiki koloboracija. Labai retai pasitaiko, kad žmogus randa sau tobulai tinkantį drabužį. Tikrai neįsivaizduoju, kas, jei ne Monika, galėtų taip gerai ją reprezentuoti“, – džiaugiasi „MÁS 924“ kūrėja.

Monika Liu / LRT nuotr.

Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ dėvima suknelė sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau moterims, kurios trokštų pasipuošti šiuo vakariniu drabužiu, teks nusiminti. Tai – vienetinis kūrinys, išsiskiriantis ne tik dėl tūkstančių žėručių.

„Blizgus suknelės audinys – taip pat vienetinis, limituoto leidimo. Jį pati pirkau Milane, tačiau daugiau jo nebėra ir įsigyti neįmanoma. Taigi, Monikos suknelė tokia – vienintelė“, – Žmonės.lt tikina dizainerė.

Žmonės.lt primena, kad ketvirtadienį paaiškėjo dar dešimt šalių, kurios pateko į didįjį „Eurovizijos“ finalą. Tai – Belgija, Čekija, Azerbaidžanas, Lenkija, Suomija, Estija, Australija, Švedija, Rumunija ir Serbija.

Lietuvos atstovė Monika Liu su daina „Sentimentai“ savo kelialapį į „Eurovizijos“ finalą iškovojo gegužės 10-ąją. Kartu su ja po pirmojo pusfinalio į finalą iškeliavo Šveicarija, Armėnija, Islandija, Portugalija, Norvegija, Graikija, Ukraina, Moldova ir Nyderlandai.

Dar penkios šalys į finalą patenka be kovos, nes yra pagrindinės konkurso finansinės rėmėjos. Tai – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija.

Fotogalerija:

Monikos Liu eurovizinis talismanas – suknelė (17 nuotr.)
+11