Italų išgirta Monikos Liu suknelė: kūrėja M.Kazakevičiūtė atskleidė, kodėl niekas kitas ja nesipuoš

Monika Liu ir Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė / L.Balandžio, V.Morkevičiaus, LRT, M.Penkutės ir Vilmos.Aliukonytės nuotr.
Monika Liu ir Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė / L.Balandžio, V.Morkevičiaus, LRT, M.Penkutės ir Vilmos.Aliukonytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-13 07:30
AA

Šių metų „Eurovizijoje“ Lietuva žiba dėl kelių priežasčių. Pirmiausia dėl Monikos Liu charizmos ir elegancijos, taip pat – dėl lietuvių kalbą populiarinančių „Sentimentų“ ir žėrinčios suknelės, sulaukusios italų žiniasklaidos dėmesio. Jos dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad šiam savo kūriniui nerastų geresnio modelio – Monika Liu ir suknelė idealiai viena kitą puošia ir papildo.

Efektinga suknelė – Monikos Liu „Eurovizijos“ vizitinė kortelė ir talismanas. Jos dizainerė, mados namų „MÁS 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė pasakoja, kad suknelė tarsi pati pasirinko savo likimą, nes iš pradžių ji kurta visai ne euroviziniam pasirodymui.

„Ją kūriau naujai „MÁS 924“ kolekcijai, tačiau kai sužinojome, kad Monika dalyvaus „Eurovizijoje“, nusprendėme, kad ši suknelė jai puikiai tiks atrankoje“, – portalui Žmonės.lt sako M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Monika Liu / EBU ir Luko Balandžio nuotr.

Akivaizdu, kad artimą draugystę puoselėjančių menininkių sumanymas pasiteisino su kaupu: M.Kazakevičiūtės kūrinys ir Monikos Liu žavesys tobulai derėjo ir papildė vienas kitą.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nugalėjusi Monika Liu nusprendė savo įvaizdžio nekeisti – Turine Lietuvai atstovauja vilkėdama būtent šį apdarą.

Blizganti ir švelniai provokuojanti suknelė neliko nepastebėta – ji sulaukė italų „Vanity Fair“ pagyrų ir pelnė Monikai rafinuočiausios dalyvės titulą.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja buvo lietuvė Monika Liu, vilkėjusi blizgančią suknelę su amerikietiška iškirpte, apnuoginančia nugarą ir pečius. Kita planeta“, – rašė vanityfair.it.

Monika Liu / LRT nuotr.

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sako, kad toks pripažinimas jai – labai malonus. Vis tik didžiausia dovana jai, kaip kūrėjai, yra puošti tokią talentingą ir žavingą atlikėją.

„Tai – puiki koloboracija. Labai retai pasitaiko, kad žmogus randa sau tobulai tinkantį drabužį. Tikrai neįsivaizduoju, kas, jei ne Monika, galėtų taip gerai ją reprezentuoti“, – džiaugiasi „MÁS 924“ kūrėja.

Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ dėvima suknelė sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau moterims, kurios trokštų pasipuošti šiuo vakariniu drabužiu, teks nusiminti. Tai – vienetinis kūrinys, išsiskiriantis ne tik dėl tūkstančių žėručių.

„Blizgus suknelės audinys – taip pat vienetinis, limituoto leidimo. Jį pati pirkau Milane, tačiau daugiau jo nebėra ir įsigyti neįmanoma. Taigi, Monikos suknelė tokia – vienintelė“, – Žmonės.lt tikina dizainerė.

Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.

Lietuvai atstovaujanti Monika Liu apie savo žymiąją suknelę Turine sulaukė ne vieno klausimo. Vienos spaudos konferencijos metu atlikėja išdidžiai pristatė jos dizainerę ir sakė, kad vilkėdama šią suknelę jaučiasi tarsi su scenos partnere. Taip pat Monika Liu atkreipė dėmesį į sutapimą, kad „Eurovizijoje“ Italijoje dalyvauja vilkėdama suknelę, kurios audinys – itališkas.

Fotogalerija:

Monikos Liu eurovizinis talismanas – suknelė (17 nuotr.)
+11

Žmonės.lt primena, kad ketvirtadienį paaiškėjo dar dešimt šalių, kurios pateko į didįjį „Eurovizijos“ finalą. Tai – Belgija, Čekija, Azerbaidžanas, Lenkija, Suomija, Estija, Australija, Švedija, Rumunija ir Serbija.

Lietuvos atstovė Monika Liu su daina „Sentimentai“ savo kelialapį į „Eurovizijos“ finalą iškovojo gegužės 10-ąją. Kartu su ja po pirmojo pusfinalio į finalą iškeliavo Šveicarija, Armėnija, Islandija, Portugalija, Norvegija, Graikija, Ukraina, Moldova ir Nyderlandai.

Dar penkios šalys į finalą patenka be kovos, nes yra pagrindinės konkurso finansinės rėmėjos. Tai – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija.

Fotogalerija:

Monikos Liu įspūdžiai prieš pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį (33 nuotr.)
+27