Geriausi Vilniaus restoranai sužymėti žemėlapyje „Skanus Vilnius“

Alfas Ivanauskas (viduryje) / Renginio nuotr.
Alfas Ivanauskas (viduryje) / Renginio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-19 14:27
AA

Vilniuje ketvirtadienį pristatytas bendras Vilniaus miesto savivaldybės ir „Virtuvės mitų griovėjai“ projektas „Skanus Vilnius“.

Vilniečiai ir miesto svečiai nuo šiol turės žemėlapį su pačia svarbiausia informacija apie geriausius Vilniaus miesto restoranus, kavines, barus bei kitas vietas, kur galima paragauti jautienos tartaro, originaliausios, moderniausios azijietiškos virtuvės, midijų ar bulvinių blynų, pavakarieniauti prabangiai ar atrasti „neformato“ restoranus.
 
„Tai unikalus Vilniaus žemėlapis. Vilniečiai ir miesto svečiai galės gauti informaciją apie tai, kur suvalgyti vėlyvus pusryčius ar naktipiečius, paragauti įdomių patiekalų, rasti užsienio virtuvės restoranų. Vilniuje tiek daug įdomių restoranų, barų, kurie siūlo neįprastų patiekalų, ir šiame leidinyje ši informacija bus vienoje vietoje“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas. 
 
Leidinys „Skanus Vilnius“ anglų  kalba bus platinamas Turizmo informacijos centruose, juos galės užsisakyti viešbučiai, barai, restoranai ir kitos turizmo įstaigos. 
 
Skanaus miesto gide visos vietos sužymėtos žemėlapyje, šalia pateikiama ir detalesnė informacija apie tai, kur rasti restoraną, jo darbo laikas ir orientacinės patiekalų kainos.
 
Visas vietas patikrino ir išrinko maisto kultūros žinovas, vyriausiasis didžiausio Europoje kulinarinio žurnalo-albumo „VMG“ redaktorius Alfas Ivanauskas su komanda. Visai neseniai „VMG“ žurnalas kulinariniais Oskarais vadinamuose apdovanojimuose „World Gourmand Cookbook Awards 2014” išrinktas geriausiu pasaulyje periodiniu kulinariniu leidiniu.

Žemėlapis „Skanus Vilnius“: