Gintarė Gurevičiūtė liko be Tuniso: „Šokių ant ledo“ prizas pražuvo kartu su „Go Planet Travel“

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio pabaigoje LNK projektas „Šokiai ant ledo“ pasiekė finišą – didžiajame finale nugalėtojais tapo Gintarės Gurevičiūtės (27) ir profesionalaus čiuožėjo Aleksejaus Rogonovo pora, kuri, kaip buvo skelbta, apdovanota 15 tūkstančių litų piniginiu prizu ir poilsine kelione į Tunisą. Vis dėlto šių atostogų nei Aleksejus, nei Gintarė, deja, nebegaus.

Prieš kelis mėnesius portalo Žmonės.lt kalbinta G.Gurevičiūtė teigė, kad šokių ant ledo partneris A.Rogonovas judviejų laimėtą kelionę padovanojo jai, mat pats suskubo grįžti į varžybas Maskvoje. Tai sužinojusi Gintarė pasakojo nutarusi, kad į atostogas Tunise leisis su savo tėvais. Deja, paaiškėjo, kad kelione ir sąžiningai iškovotu prizu pasinaudoti negalės niekas.

Projektui „Šokiai ant ledo“ kelionę į Tunisą dovanojo lietuvių agentūra „Go Planet Travel“, kuri daugiau kaip prieš mėnesį neteko licencijos, o joje keliones nusipirkę žmonės vargsta norėdami atgauti sumokėtus pinigus. Žiniasklaidoje plačiai nuskambėjo istorija ir apie Kipro oro uoste įstrigusius daugiau kaip pusšimtį lietuvių, kurie keliones taip pat įsigijo minėtoje įmonėje.

Po šių įvykių įmonė bankrutavo ir pasiskelbė apie nemokumą, todėl, savaime suprantama, kad G.Gurevičiūtės kelionė į Tunisą nebeįvyks.

Ignoravo nuo pat pradžių

Žmonės.lt kalbinta G.Gurevičiūtė pasakojo, kad netrukus po pergalės projekte bandė susisiekti su „Go Planet Travel“, tačiau jie, anot moters, į viską žiūrėjo atsainiai ir organizuoti dovanų gautos kelionės neskubėjo.

Kelionės negavau, bet pasisėmiau labai gerų įspūdžių, prisiminimų ir garbės.

„Nuo pat pergalės projekte aš vis jų prašydavau patikslinimų dėl kelionės, bet nesulaukdavau jokio konkretaus atsakymo, jie į viską žiūrėjo labai atmestinai, nors ir skambinau, ir rašiau žinutes. Iš pradžių nerimo dėl jų tylėjimo nekilo – pati buvau labai užimta, todėl maniau, jog kelionę susiplanuosiu vėliau, tad nesijaudinau, kad viskas vyksta lėtai. Vėliau pastebėjau žiniasklaidoje, kad keliones šioje agentūroje įsigiję žmonės turi didelių problemų – tada vėl jiems skambinau, bet jau išvis nebekėlė ragelio...“ – pasakojo Gintarė.

Moteris teigė kalbėjusi ir su „Šokių ant ledo“ organizatoriais, kurie taip pat liko labai nusivylę jiems prizą įsteigusios minėtos įmonės neatsakingumu ir nesąžiningumu.

Mėgstu keliauti, daug kelionių organizuojuosi pati, todėl didelės tragedijos nematau. Žinoma, būtų buvę puiku išvykti, visgi planavau tai padaryti su šeima, pailsėti. Deja, nepavyko“, – optimistiškai į situaciją stengėsi žvelgti Gintarė.

„Kelionės negavau, bet pasisėmiau labai gerų įspūdžių, prisiminimų ir garbės“, – šyptelėjo ji.

Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau