GJan pristato dainą „Noriu“ ir pievoje filmuotą klipą: paprastos idėjos teko ilgai ieškoti

GJan / Asmeninio archyvo nuotr.
GJan / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-04 10:32
AA

Atlikėja GJan pristato naują dainą „Noriu“. Jos vizualizacija – labai šilta ir vasariška. Dainininkė romantiškai guli margaspalvių gėlių pievoje. Greta Jančytė-GJan sako, kad daina turi lengvo dangaus savyje, yra aiški ir paprasta. Tokia ir jos vizualizacija. Tačiau vaizdo gimimas nebuvo nei lengvas, nei paprastas. Greičiau jau patvirtino mintį, kad aiškius dalykus suvokti pavyksta ne iš karto.

„Kai užsimerkiu ir klausau šios dainos pirmas vaizdas man šaunantis į galvą ir yra gėlėta pieva. Atrodo, kad neturėjome vargti su vizualizacija, tačiau ilgai kankinomės ir ieškojome idėjos. Tiesiog, nematėme pačio aiškiausio, geriausio ir tiesiai prieš mūsų nosis esančio sprendimo“, – pasakojo GJan.

Galu gale Gretai ir jos kolegai, GJan prodiuseriui, muzikos bendraautoriui ir vizualizacijų kūrėjui Rokui Jansonui atėjo aiškus suvokimas, kad gi nieko ieškoti ir nereikia. Jei iškyla galvoje pievos vaizdas, vadinasi ir nusifilmuoti reikia pievoje.

„Kai tai pagaliau supratome, juokėmės, kad kartais lengvi dalykai nelengvai ateina“, – šyptelėjo dainininkė.

Už naujos dainos „Noriu“ gimimą ji labai dėkinga kolegai dainininkui Edgarui Lubiui, kuris kartą atsiuntė paklausyti savo rašomų, bet neišleistų dainų.

Vienoje jų buvo žodžiai: „Galbūt tu su manim tik akimirką, bet iš akimirkų gyvenimas susideda“. „Pagalvojau: kokia geniali ir paprasta žinutė. Jo dainą pamėginom su Roku perrašyti ir adaptuoti labiau savo skambesiui, palikdami kertines Edgaro frazes ir mus ji labai apžavėjo“, – „Noriu“ gimimą prisiminė GJan.

Naujos dainos „Noriu“ klausykitės čia:

Dainininkė nekantrauja paleisti naują dainą į gyvenimą ir toliau judėti į priekį su naujais kūriniais ir koncertais. Vasarą ir rudens pradžioje numatyti GJan pasirodymai: rugpjūčio 24 Vilniuje, festivalyje „Untold City“, VU didžiajame kieme ir rugsėjo 10 d. Kauno miesto festivalyje „Muzika botanikoje“, VDU Botanikos sode, „Hoptrans“ arenoje.