„Grammy“ pasirodžiusi Madonna šokiravo gerbėjus: spėliojo, kas nutiko jos veidui

Madonna „Grammy“ apdovanojimuose / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje netrūko nei įspūdingų pergalių, nei dėmesį kaustančių pasirodymų, nei staigmenų. Vienas iš siurprizų – septyniskart „Grammy“ laimėtojos, popmuzikos karalienės Madonnos (64) pasirodymas ir „maištinga“ kalba. Tiesa, kur kas dažniau nei dainininkės kalba aptarinėjama jos išvaizda – neįprastai atrodantis jos veidas nustebino ne vieną.

Madonna nustebino gerbėjus, kai „Grammy“ apdovanojimų metu pasirodė scenoje ir pristatė Samo Smitho bei Kim Petras dainą „Unholy“, kuri anksčiau buvo pripažinta geriausiu popmuzikos dueto pasirodymu.

Užlipusi ant scenos Madonna rėžė drąsią ir įkvepiančią kalbą.

„Ar esate pasiruošę mažai kontroversijai? Taigi, štai ką išmokau per keturis dešimtmečius muzikoje – jei tave vadina šokiruojančiu, skandalingu, nerimtu, problemišku, provokuojančiu ar pavojingu, tu tikrai kažko sieki“, – į auditoriją kreipėsi popmuzikos karalienė.

Madonna „Grammy“ apdovanojimuose / Vida Press nuotr.

Ji tęsė: „Esu čia tam, kad padėkočiau visiems maištininkams, kurie tiesia naują kelią ir už tai prisiima atsakomybę. Visi ten esantys maištininkai, turite žinoti, kad jūsų bebaimiškumas nelieka nepastebėtas. Jus mato, jus girdi, o svarbiausia – jus vertina.“

Vis dėlto gerbėjai dėmesį labiau kreipė ne į Madonnos kalbą, o į išvaizdą. Ji vilkėjo baltus marškinius, juodą ilgą sijoną ir švarkelį, o įvaizdį papildė juodu kaklaraiščiu, tinklinėmis pėdkelnėmis ir violetiniais platforminiais aukštakulniais.

Labiausiai gerbėjams užkliuvo Madonnos „naujas veidas“, kuris atrodė gerokai paburkęs, lūpos – taip pat. Neįprastai atrodė ir balinti antakiai bei plaukai, surišti į tankias pynes, kurios kabojo veido šonuose.

Madonna „Grammy“ apdovanojimuose / Vida Press nuotr.
Madonna „Grammy“ apdovanojimuose / Vida Press nuotr.

„Sutrikę“ fanai spėliojo, kas nutiko dainininkės veidui, kuris ją pavertė neatpažįstama. Savo sumišimu jie dalijosi socialiniuose tinkluose.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9-ios garsenybės, kurių veidas pastebimai pasikeitė: dalis patobulinimus neigia

„Ji atrodo kaip apsimetėlis su tikrosios Madonnos nuotraukomis fone. Ji tikrai sugadino savo veidą“, – rašė vienas internautas, lygindamas ant scenos stovėjusią Madonną su jos nuotraukomis, rodytomis jos kalbos metu.

„Madonna atrodo gerai pagal savo amžių... jei ji yra 2700 metų senumo vampyras, kuris valgo kūdikius ir mažus gyvūnus“, – pridūrė kitas.

„Ar Madonna šių metų „Grammy“ apdovanojimuose buvo nominuota kaip „Geriausias naujas veidas“?“ – šmaikštavo trečias socialinių tinklų vartotojas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Madonnos gyvenimo vyrai: nuo esą smurtavusios Holivudo žvaigždės iki berniukų-žaisliukų

Madonna pastaraisiais metais sulaukė nemažai pastabų ir kritikos pastabų dėl savo „keistoko“ veido. Plastikos chirurgai anksčiau portalui „Page Six“ sakė, kad, jų nuomone, atlikėjai buvo atliktas veido liftingas, nosies plastika ir „atitraukta“ oda, galimai atliktos ir kitos injekcijos.

Fotogalerijos:

65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų ceremonija (67 nuotr.)
+61
65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų raudonasis kilimas (165 nuotr.)
+159
Skaitykite daugiau