Gretos Lebedevos rankose – antras bakalauro diplomas: studijų metu netrūko iššūkių

Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevičius su judviejų vaikais Elara bei Eldaru / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevičius su judviejų vaikais Elara bei Eldaru / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-06-25 10:28
AA

Sporto trenerei Gretai Lebedevai-Kazakevič šių metų birželio 21-oji buvo ypatingai džiugi, o pakilios nuotaikos nė kiek nesutrikdė net stipraus lietaus debesys. Kartu su vyru buvusiu olimpiečiu imtynininku Aleksandru Kazakevičiumi ir dviem atžalomis moteris keliavo į diplomų įteikimo šventę, kur pagaliau jos rankose atsidūrė sunkaus ir ilgo darbo rezultatas – universiteto diplomas.

Šiuo metu Gretos Lebedevos-Kazakevič ir jos sutuoktinio Aleksandro Kazakevičiaus namuose jaukumą vaikišku klegesiu kuria poros mažyliai – vos vienerių metukų dukra Elara ir trimetis Eldaras.

Dviejų mažų vaikų auginimas pareikalauja išties daug laiko bei pastangų, tačiau mažylių mama tik ties tuo neapsiriboja. Kvalifikuota sporto trenerė namuose sudarinėja mitybos bei sporto planus. Negana to, visą šį laiką Greta mokėsi ir universitete.

Po kelių metų trukusių įtemptų mokslų birželio 21-ąją moteris galėjo džiaugtis sunkaus darbo vaisiais. Tądien ji baigė Vytauto Didžiojo universitetą ir oficialiai tapo diplomuota fizinio ir sveikatos ugdymo specialiste.

Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevičius su judviejų vaikais Elara bei Eldaru / Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdama su portalu 15min, Greta neslėpė, kad derinant vaikų auginimą ir mokslus, jai kilo ne vienas iššūkis: „Buvo visokių akimirkų – ir lengvų, ir sunkesnių. Teko klausytis paskaitas ir būnant nėščiai, ir su vaikais ant rankų, užmigdžius vaikus rašyti darbus.“

Tačiau kad ir kokie sunkumai retkarčiais aplankydavo, noras tobulėti, naujų žinių troškimas ir siekis nestovėti vietoje jos nesustabdė toliau keliauti link tikslo.

„Aš esu gan veikli, tad su viskuo susitvarkau“, – 15min atviravo didžiuotis savimi galinti moteris.

Baigusi fizinio ir sveikatos ugdymo studijas diplomą, Greta atskleidė, kad galės darbuotis formaliojo ir neformaliojo ugdymo srityje. Tai reiškia, kad ji galės dirbti trenere arba fizinio ugdymo mokytoja.

Greta Lebedeva-Kazakevič / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi G.Lebedeva-Kazakevič patikino, kad to daryti dar neskubės, kadangi dabar pagrindinė jos veikla – vaikučių auginimas. Moteris mano, kad ateityje, ūgtelėjus Elarai bei Eldarui, ji grįš prie trenerės darbo bei apsvarstys įgyto diplomo suteiktą galimybę – dirbti mokykloje.

Pokalbio su 15min metu Greta taip pat paminėjo, kad šis universiteto diplomas jai nėra pirmas. Moteris prieš tai įgijo ir vadybos informacinių sistemų specialybę Vilniaus universitete bei yra perėjusi trenerių kursus Lietuvos edukologijos universitete, kuriame gavo profesionalios trenerės licenciją.

Džiugios dienos akimirkomis, kai Greta antrąkart tapo universiteto absolvente, ji pasidalino ir savo socialiniuose tinkluose. Čia moteris rašė:

„Mamytė baigė antras studijas universitete. VDU – fizinis ir sveikatos ugdymas. Mokėmės kartu, dalyvavome paskaitose kartu, rašėme darbus kartu, tad galima sakyti, kad ir mano vaikai jau baigė universitetą. Linkėjimai iš Vytauto Didžiojo universiteto šį lietingą antradienį!“

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių šeimos fotosesija (10 nuotr.)
+4