Griliaus diena su vaikais iš namų išviliojo Rūtą Ščiogolevaitę, Beatą Nicholson, Eriką Purauskytę

Iš kairės: Erika Purauskytė, Rūta Ščiogolevaitė, Beata Nicholson / Organizatorių nuotr.
Iš kairės: Erika Purauskytė, Rūta Ščiogolevaitė, Beata Nicholson / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-06 18:19
AA

Šeštadienį „Ogmios miesto“ restoranai persikėlė į lauką. Į miestu mieste vadinamą prekybinę ir laisvalaikio zoną plūdo teigiamų emocijų, bendravimo, pramogų  ir gero oro ištroškę vilniečiai.

„We will grill“ dalyviai ne tik lankėsi „Ogmios mieste“ įsikūrusiuose restoranuose, bet ir kepė ant atsineštų grilių mėsą, daržoves. „Griliaus sezonas pradėtas“, – skelbė susirinkę. „Ogmios miesto“ svečiai grilinimo ir poilsio zonose – parkeliuose – ne tik smaguriavo pasigamintus patiekalus, bet ir susitiko su draugais, šeimos nariais, artimaisiais.

Skanauti patiekalų, keptų ant griliaus, pakvietė ir restoranai. Maistą gamino „Bučeris“, „The Farm“, „Peri Peri“, „Drama Burger Smokehouse“, „Burbulio vyninė“, „Šiaurės jūra“ ir „Barbekiu namai“.

Į „Ogmios miestą“ gausiai suplūdusiems renginio dalyviams koncertavo Jurgis Brūzga ir šeimos pagausėjimo laukianti Erica Jennings. Žirmūnuose vykusios griliaus šventės nepraleido ir garsenybės. Į renginį su vaikais ir vyru Rolandu Damijonaičiu atvyko retai viešumoje pasirodanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Moteris neslėpė geros nuotaikos ir mielai pozavo fotografams.

Griliaus šventėje apsilankė ir vos prieš dvi savaites antro sūnaus susilaukusi Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė. Moteris į šventę atvyko su naujagimiu, kuriam dar neišrinko vardo. „Niekaip negalime apsispręsti”, - šypsojosi televizijos laidų prodiuserė.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė į „We will grill“ renginį atskubėjo su visa šeima. Moteris savo namo kieme dažnai rengia draugų pasisėdėjimus, tad patiekalai ant griliaus yra neišvengiami. „Mums labai patinka tokio pobūdžio šventės. Smagu ir dukroms, ir man su vyru. Restoranų alėjoje nevažinėja automobiliai, todėl gali leisti vaikams laisvai bėgioti. „Ogmios miestas“ – puiki alternatyva senamiesčiui. Juokiamės, kad kai išsikėliau iš Žirmūnų, jie tapo miesto centru“, – šypsojosi moteris.

Pabūti su šeima ir paskanauti griliaus patiekalų nepraleido progos ir laidų vedėjas Arnas Klivečka. Žinomą vyrą atlydėjo žmona Ramunė, dukra Arnė ir kaimynų sūnelis. „Esame tikri patiekalų tokių patiekalų mylėtojai. Labai dažnai savo kieme kepame mėsą, daržoves. Ne tik skaniai pavalgome, bet ir puikiai praleidžiame laiką su šeima“, – pasakojo A. Klivečka. Vyras juokėsi, kad dažniausiai griliaus planus sumaišo prastas oras. „Gerai, kad Dievas šiandien nepagailėjo gero oro. Todėl ir atlėkėme į šią „Ogmios miesto“ šventę. O rytoj vėl nieko gero“, – sakė laidų vedėjas.

Į „Ogmios miesto“ šventę užsuko ir aktoriai Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu. „Jaunystėje labai mielai vykdavome iškylauti, kepdavome mėsas ant žarijų. Dabar mieliau valgau kitų iškeptą maistą“, – sakė L. Kalpokaitė.

Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis pasakojo, kad maistas, keptas ant griliaus, yra jo vienas mėgstamiausių. Vyras džiaugėsi, kas pagaliau į Lietuvą atėjo geri orai ir amerikietiška maisto mada. „Čia pasijaučiau kaip užsienyje. Žmonės degustuoja, išragauja maistą skirtingose restoranuose. Labai smagu, kad toks renginys sulaukė didelio susidomėjimo“, – sakė žinomas vyras.

„Ogmios miesto“ šventėje taip pat apsilankė verslininkė Erika Purauskytė, LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė su širdies draugu Mariumi Sipariu, „Trys seserys“ įkūrėja Rima Olberkytė-Stankus su šeima, drabužių kūrėja Vidmantė Martikonytė su vyru ir sūnumi, stilistas Joringis Šatas, BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas su dukrele, dizaineris Robertas Kalinkinas su šeima, laidų vedėja Daiva Žeimytė su draugu, barmenu Robertu Janovskiu, dizainerė Diana Vapsvė, realybės šou „Bare“ išgarsėjusi Skaistė Būtytė-Semenikė su vyru Viktoru Semeniku, verslininkai Alesia ir Romualdas Mačiuliai, Beata Nicholson su šeima.

Vilniaus „Ogmios miesto“ restoranų surengta Griliaus diena suviliojo žinomus žmones (109 nuotr.)
+103