Grupė „BluesBerries“ pristato savo pirmą – žemaitišką – dainą „Šaltas ronkas“

Bliuzo grupė „BluesBerries“ / Asmeninio albumo nuotr.
Bliuzo grupė „BluesBerries“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-28 10:59
AA

Bliuzo grupė „BluesBerries“ į dienos šviesą išleidžia savo pirmąją – žemaitišką – dainą ,,Šaltas ronkas“. Jau daugybę kartų grupės koncertuose skambėjusi daina pagaliau pasirodys ir interneto platybėse.

Dainos autorė ir grupės vokalistė Viktorija Raibužytė sako, jog šio kūrinio kelias nebuvo lengvas – truko net ketverius metus.

Atlikėja pasakoja dainos atsiradimo istoriją: ,,Stovėjome dviese su draugu Kalnų parko aikštėje, ir aš prie jo nugaros prispaudžiau savo ledines rankas. Nuo šio mano gesto jis sukniubo ir atšovė: tavo šaltos rankos, atjungė mane. Būtent nuo to momento vaikinas nedavė ramybės nuolat kartodamas, kad sukurčiau dainą apie šaltas rankas.“

Nors pirminių dainos versijų būta labai skirtingų, vis dėlto grupės nariams pavyko įgyvendinti visus. Prie dainos sukūrimo, aranžuotės ir įrašymo prisidėjo visi grupės muzikantai: Andrius Damušis (elektrinė gitara), Gabrielius Gaubas (bosinė gitara) ir Justas Jurevičius (mušamieji).

Šiandien grupės „BluesBerries“ nariai džiaugiasi pagaliau galėdami pristatyti savo dainą klausytojams.

Žemaitišką „Šaltas ronkas“ skambesį bei kitus grupės atliekamus bliuzo kūrinius gyvai galėsite išgirsti jau labai greitai „Summer sessions“ renginyje, kuris vyks gegužės 31 d. Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos vidiniame kiemelyje. Kartu su grupe ,,BluesBerries“ taip pat pasirodys „Celsijus“ ir Kristijonas Ribaitis.

Už dainos įrašymą, profesionalumą ir kantrybę dirbant su mumis dėkojame Muzikos Laboratorijai ir Rimtautui Piskarskui.

Daina ,,Šaltas ronkas“:

Temos: