„HBH Vilnius“ savininkė A.Čepukaitė laukiasi antro vaiko: „Kaimas – geriausia vieta vaikystei“

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-15 09:02
AA

Maisto ekspertė, „HBH Vilnius“ restorano savininkė Aida Matulevičiūtė-Čepukaitė su vyru virtuvės šefu, maisto technologu Barintu Čepukaičiu gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora laukiasi antrosios atžalos. Portalui Žmonės.lt Aida papasakojo apie laukimo etapą ir atskleidė, berniuką ar mergaitę, jau netrukus sūpuos ant rankų.

Aštuntą mėnesį besilaukianti Aida Čepukaitė, „HBH“ restoranų tinklo įkūrėjos Rados Matulevičienės dukra, neslėpė, kad antrasis vaikelis buvo labai lauktas. Su vyru Barintu dvejų su puse metų sūnų Girių auginanti Aida norėjo gausesnės šeimos, kuri užpildytų šiluma namus, įsikūrusius Molėtų rajone, Ringelių kaime.

„Apie nėštumą sužinojau gana anksti – penktą savaitę. Tiesa, vos 5 minutes prieš pasidarant testą buvau nusipirkus kelionės bilietus į Tenerifę. Turėjau išvykti šį mėnesį, bet sužinojus, kad į mūsų pasaulį atkeliauja vaikelis, kelionę teko atšaukti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo A.Čepukaitė.

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Moteris jau dvyliktą nėštumo savaitę sužinojo ir kas gims. Portalui Žmonės.lt Aida atskleidė, kad vyresnėliui Giriui teks prižiūrėti jaunesnę sesutę – kovo mėnesį šeima sulauks mergaitės.

„Intensyviai galvojame mergytei vardą, lyg ir turim variantą, bet dar galutinai nesame apsisprendę. Visgi kaip ir sūnaus, dukros vardas taip pat bus susijęs su gamta“, – prasitarė pašnekovė.

Aida Čepukaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausus, kaip į žinią apie šeimos pagausėjimą reagavo pirmagimis Girius, Aida patikino, kad kol kas sunku iki galo suprasti sūnaus emocijas, tačiau mano, kad dabar pats laikas jam padovanoti sesę.

„Jis žino, kad manos pilvelyje yra sesutė, tik neaišku, ar iki galo supranta, – šypsojosi Aida. – Girius vaikšto į darželį ir yra linkęs bendrauti su vaikais, tad, manau, dabar tikrai tinkamas metas jo gretas papildyti sesute“.

Tuo pačiu A.Čepukaitė teigė suprantanti, kad antrojo vaikelio gimimas gali sukelti ne tik teigiamas emocijas pirmagimiui.

„Pirmus porą mėnesių pagrindinis darbas bus neleisti Giriui pasijausti vienišam. Tikiu, kad vaikui gali būti stresas, kai yra įpratęs, jog visas dėmesys skiriamas tik jam. Be to, esu už ilgą maitinimą krūtimi, Girių net ir laukdamasi maitinu, tačiau kai gims dukra, daugiau viso to laiko liks jai“, – portalui Žmonės.lt sakė „HBH Vilnius“ restorano savininkė.

Aida Čepukaitė

Net ir nėštumo metu Aida patikino neatsisakanti intensyvaus tempo – dukrytė pilve gyvena savo gyvenimą ir mamai pernelyg netrukdo atlikti darbų. „Jaučiuosi puikiai ir lakstau toliau“, – juokėsi A.Čepukaitė.

Jau trečius metus Molėtų rajone esančioje sodyboje gyvenanti šeima dar labiau pamilo gyvenimą kaime ir užbėgant įvykiams už akių patikino, kad vaiką auginti čia nėra sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš šalies.

„Dabar namuose jau turime tualetą bei kitus komfortus, tad ko daugiau reikia? Žinoma, kartais sudėtinga dėl kūrenimo sistemos ar susisiekimo. Esame kiek susitvarkę kelią iki sodybos, kadangi kasdien Girių reikia vežti į Molėtų darželį, mes patys taip pat važinėjame į „HBH“ Vilniuje bei į kitus darbus. Visgi čia gyvendami jaučiamės laimingi ir niekada dėl šio sprendimo nesigailėjome“, – portalui Žmonės.lt patikino Aida.

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ringelių kaime įsikūrusiai šeimai kompaniją palaiko ir jų keturi šuniukai bei aštuonios avys, tačiau planuose – dar didesnis ūkis. Aida užsiminė, kad jų mažylis augdamas gamtoje taip pat jaučiasi laimingas, tad tiki, kad ir pasaulį išvysianti dukra galės džiaugtis gyvenimo kaime privalumais.

„Planuoju plėsti savo sodą, sodinti daugiau lysvių. Šiais metais norime daugiau investuoti į aplinką, kad vaikai turėtų erdvę žaisti. Tikiu, kad tai pati geriausia vieta jų vaikystei. Geriausias to pavyzdys, kai vasara grįžtam po darželio ir Girius bėga valgyti aviečių tiesiai nuo krūmų. Žmonės prašė parduot, norėjome ir šaldyti, bet po Giriaus nieko nebeliko“, – akimirkomis iš gyvenimo kaime dalijosi besilaukianti A.Čepukaitė.

Fotogalerijos:

Aidos Čepukaitės ir Barinto Čepukaičio gyvenimas kaime (45 nuotr.)
+39
Aida Čepukaitė surengė sūnui Giriui 1-ojo gimtadienio šventę (24 nuotr.)
+18