Helovino vakarėlis naktiniame klube: pamėkliški makiažai ir mergvakario linksmybės

Helovino vakarėlis klube „Pantera“ / Klubo „Pantera“ nuotr.
Helovino vakarėlis klube „Pantera“ / Klubo „Pantera“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-29 11:29
AA

Holivudo prabanga ir Helovino šiurpumas – du intriguojantys kraštutinumai, kuriuos suderinti ryžosi kokteilių klubas „Pantera“. Ši neeilinė užduotis buvo patikėta stilistei Gabijai Varnaitei, daugybę lankytojų palikusiai tiesiog be žado.

„Netipinė idėja Helovino naktį atskleisti Holivudo klestėjimo laikus buvo iš tiesų įdomus iššūkis, kai teko suderinti žėrinčią prabangą ir šios šiurpios šventės baisumą. Blizgesys, prabanga, seksualumas maišytas su pogrindiniu, futuristiniu makiažu ir šukuosenomis, atspindinčiomis šventės tematiką“, – įvaizdžio kūrimo niuansais dalinosi G.Varnaitė.

Prabanga ir seksualumu alsuojančios moterys penktadienio vakarą „Panteroje“ flirtavo su rafinuotais, elegantiškais ir paslaptingais džentelmenais. Holivudo aukso amžiaus klasika. „Tokių vyrų šiais laikais yra, bet nedaug, todėl pabandėme juos visus sutraukti į vieną vietą ir parodyti, kokie turėtų būti vyrai“, – šmaikštavo stilistė.

Itin profesionaliai sudėliojusi sunkiai tarpusavyje derančius akcentus G.Varnaitė pasidžiaugė itin dailiu personalu, kurio įvaizdžiu ir rūpinosi. „Tereikėjo atskleisti jų grožį, manau, kad mums tikrai pavyko. Kaip ir daugeliui klubo svečių, tą vakarą atrodžiusių iš tiesų pribloškiančiai“, – rezultatu džiaugėsi stiliaus ekspertė.

„Man Helovinas yra labai smagi šventė ir jeigu galiu, stengiuosi joje sudalyvauti pasiruošusi iš esmės. Bet jau kelintus metus iš eilės tenka jos metu dirbi, tad savo kūryba dalinuosi su daugybe žmonių, – apie šiurpiausią metų šventę pasakoja Gabija. – Labai smagu, kad klubai Lietuvoje stengiasi padaryti šią naktį neeiline, šiemet ypač nustebino „Pantera“ su savo idėja ir pastangomis“.

Visos „Pantera Halloween 2016: Brangelina“ vakaro spalvos – nuotraukų galerijoje:

Helovino vakarėlis Vilniaus naktiniame klube „Pantera“ (61 nuotr.)
+55