Hercogienė Catherine – princo Philipo laidotuvėse: nuo subtilaus gesto iki ypatingų papuošalų

Princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton princo Philipo laidotuvių metu / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton princo Philipo laidotuvių metu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-19 09:06
AA

Savaitgalį visas pasaulis sukaustytas stebėjo, kaip Jungtinė Karalystė anapilin išlydėjo karalienės Elizabeth II vyrą princą Philipą. Laidotuvių ceremonijos metu visų žvilgsniai krypo į karališkosios šeimos narius, o labiausiai žiniasklaidos dėmesį patraukė princai Harry ir Williamas bei hercogienė Catherine – Williamo žmona.

Istorinių laidotuvių metu neliko nepastebėta princo Williamo žmona Kate Middleton, kurios kaklą papuošė įspūdingas perlų vėrinys. Šis papuošalas turi ypatingą reikšmę – kadaise Elizabeth II šį vėrinį paskolino princesei Dianai.

Juvelyrinis dirbinys yra iš asmeninės Elizabeth II kolekcijos. Tiesa, su šiuo papuošalu Kembridžo hercogienė pasirodo jau ne pirmą kartą. 2017 m. juo Kate buvo pasipuošusi per karalienės bei princo Philipo 70-ųjų vestuvių metines.

Kate Middleton princo Philipo laidotuvių metu / „Scanpix“ nuotr.
Hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.

Kitas žiniasklaidos dėmesį patraukęs aksesuaras – hercogienės Catherine pasirinkti auskarai. Į elegantišką šukuoseną suformuoti tamsūs Kate plaukai neužstojo Bahreino deimantų ir perlų lašų auskarų, kurie buvo įteikti karalienei Elizabeth II per vestuves su princu Philipu 1947 m.

Pasak hellomagazine.com, Bahreino valdovas padovanojo tuometinei princesei Elizabeth keletą didelių perlų – du iš jų buvo panaudoti šiems auskarams pagaminti.

Hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.

Nors Kembridžo hercogienė žavėjo subtiliu ir skoningu įvaizdžiu su pasirinktomis prasmingomis stiliaus detalėmis, daugiausia dėmesio ji sulaukė dėl ypatingo savo gesto laidotuvių metu.

Ne paslaptis, kad jau kurį laiką tarp brolių Harry ir Williamo tvyrojusi įtampa buvo justi ir laidotuvių ceremonijoje, kuomet procesijoje lydint velionį į koplyčią broliai nėjo šalia vienas kito.

Princo Philipo laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.
Hercogienė Catherine ir princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

Visgi, po oficialiosios princo Philipo laidotuvių dalies pastebėta, kaip princas Harry ėmė šnekučiuotis su broliu Williamu ir jo žmona Kate Middleton. Būtent tuo metu Kate atliko subtilų gestą – supratusi, kad tai yra puiki proga broliams pasišnekėti dviese, keliais žingsneliais atsitraukė ir suteikė jiems privatumo.

Toks Kate elgesys neliko nepastebėtas. Užsienio žiniasklaida Kembridžo hercogienę Catherine praminė „taikos nešėja“ ir skelbė, kad tai puiki pradžia ir galbūt naujas lapas brolių Harry ir Williamo santykiuose.

Princai Harry ir Williamas bei Kembridžo hercogienė Catherine pasibaigus princo Philipo laidotuvėms / Vida Press nuotr.
Pasibaigus princo Philipo laidotuvėms, princai Harry ir Williamas ėjo drauge. Kembridžo hercogienė Catherine atsitraukė suteikdama broliams privatumo / Vida Press nuotr.
Princo Philipo laidotuvės (98 nuotr.)
+92