Holivude – kalbos apie dar vieną romaną: Angelina Jolie slapta lankėsi buvusio vyro namuose

Angelina Jolie ir Jonny Lee Milleris / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Jonny Lee Milleris / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-14 19:39
AA

Pastaruoju metu užsienio žiniasklaida aidi ne tik apie dainininkės Jennifer Lopez (51) ir Beno Afflecko (48) romaną – visų akys nukrypo ir į skandalingai su aktoriumi Bradu Pittu išsiskyrusią Angeliną Jolie (46). Holivudo žvaigždė užfiksuota paliekanti buvusio sutuoktinio aktoriaus Jonny Lee Millerio (49) namus.

Kaip rašo „People“, viešedama Niujorke A.Jolie stengėsi slapta aplankyti buvusį vyrą J.L.Millerį, su kuriuo buvo susituokusi 1996 metais. Visgi likti nepastebėtai A.Jolie nepavyko – paparacai užfiksavo, kaip aktorė įėjo į buvusio mylimojo apartamentus. Kino žvaigždė rankoje nešėsi vyno butelį. 

A.Jolie buvusio sutuoktinio namuose praleido keletą valandų. 

Nors kai kurios žiniasklaidos priemonės iškart pradėjo skelbti apie užgimusį A.Jolie ir J.L.Millerio romaną, portalui „People“ artimas aktorei šaltinis šias kalbas neigė, patikinęs, jog Jonny ir Angelina – tik geri draugai. 

Teigiama, kad draugystę puoselėja, ne tik J.L.Milleris ir A.Jolie, bet ir jųdviejų vaikai – Jonny sūnus Musteris (12) bei Angelinos sūnus Knoxas (12).

„People“ skelbia, kad tą vakarą J.L.Millerio apartamentuose apsilankė ne tik A.Jolie, bet ir jos sūnus. Tiesa, paauglys paparacų nebuvo užfiksuotas – J.Millerio namus A.Jolie taip pat paliko viena.

Angelina Jolie / VIDA PRESS nuotrauka

Angelina Jolie ir Jonny Lee Milleris susipažino 1995-aisiais filmo „Hackers“ aikštelėje ir po pusmečio draugystės sumainė vestuvinius žiedus. 1996-aisiais susituokusios poros santykiai nutrūko vos po dešimties mėnesių. 

Šiuo metu tiek J.L.Milleris, tiek A.Jolie yra vieniši. J.L.Milleris su buvusia žmona Michele Hicks išsiskyrė 2018 metais, o A.Jolie 2016-ųjų rugsėjį pradėjo skyrybų procesą su Bradu Pittu.

Pernai metų birželį A.Jolie atskleidė, kodėl po 10 metų kartu išsiskyrė su savo vaikų tėvu B.Pitu.

„Aš išsiskyriau dėl savo šeimos gerovės. Tai buvo teisingas sprendimas“, – sakė ji. 

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25