Jennifer Lopez ir Beno Afflecko santykiai džiugina dainininkės mamą: užfiksuoti kartu leidžiantys laiką

Jennifer Lopez su mama Guadalupe Rodriguez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez su mama Guadalupe Rodriguez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-13 12:08
AA

Penktadienį po trumpo išsiskyrimo ir vėl kartu pastebėti dainininkė Jennifer Lopez (51) ir Benas Affleckas (48), rašo „People“. Kol kas plačiau nekomentuojantys tarpusavio ryšio įsimylėjėliai laiką leidžia drauge.

Didelio susidomėjimo sulaukusi Jennifer Lopez ir Beno Afflecko  draugystė – vis rimtesnė. Užsienio žiniasklaida teigia, kad neseniai Benas susitiko su Jennifer mama Guadalupe Rodriguez. Filmo „Justice League“ žvaigždė režisavo vieną projektą. Filmavimai vyko Los Andžele, o ten įsiamžinti buvo pasiūlyta ir J.Lo mamai.

Šaltiniai patvirtino, kad Lupe atliko mažą, juokingą rolę naujausiame Beno darbe.

„Praeityje Jennifer mama ir Benas labai gerai sutarė. Guadalupe jį be galo mylėjo. Moteris tikrai jaudinosi bei liūdėjo, kai pirmą kartą Jennifer ir Benui santykių išsaugoti nepavyko“, – „People“ sakė artimas porai šaltinis.

Jennifer Lopez su mama Guadalupe Rodriguez / „Scanpix“ nuotr.

J.Lo su savo mama yra be galo artimos, tad nenuostabu, jog superžvaigždei rūpi, kad jos artimiausia gerai sutartų su dabartiniu mylimuoju.

Kol Benas laiką leido su Guadalupe, Jen filmavosi vaizdo klipe Majamyje. Neseniai muzikos žvaigždė pasirašė kontraktą su „Nettflix“. Jennifer filmuosis ne tik kaip aktorė, bet dirbs ir už kadro.

Žmonės.lt primena, kad J.Lo aktorius Benas Affleckas 2002 metais buvo paskelbę apie savo sužadėtuves, tačiau vestuves po metų nukėlė, o 2004 metais pranešė, kad suka skirtingais keliais. 

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas 2003 m. / Vida Press nuotr.

Šių metų balandį J.Lopez pranešė apie jos ir niujorko „Yankees“ žaidėjo Alexo Rodriguezo skyrybas. Apie nutraukiamas sužadėtuves pora prisipažino išplatinę bendrą pranešimą. 

„Supratome, kad mes esame geresni kaip draugai, ir tikimės tokiais išlikti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą bendruose versluose ir projektuose. Linkime vienas kitam geriausio. Iš pagarbos vaikams, norime pasakyti tik tai, kad labai dėkojame visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – buvo rašoma poros pranešime.

Nuo tada J.Lo vis dažniau pastebima su Benu Afflecku.

Benas Afflecas užfiksuotas Jennifer Lopez namuose (10 nuotr.)
+4