Holivudo žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris paskirtas aplinkosaugos pasiuntiniu

Arnoldas Schwarzeneggeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-07-22 17:47
AA

Holivudo veteranas Arnoldas Schwarzeneggeris artėjant vėliau šiais metais vyksiančiai svarbiai Jungtinių Tautų konferencijai dėl klimato pokyčių paskirtas aplinkosaugos pasiuntiniu.

Prancūzijos vyriausybė pasirinko atstovu buvusį Kalifornijos gubernatorių, o antradienį jis pasakė kalbą pirmajame ekologinio judėjimo „Conscience For The Climate“ suvažiavime, surengtame prieš vėliau šiais metais Paryžiuje vyksiančią konferenciją.

Arnoldas Schwarzeneggeris kreipėsi į dvasinius lyderius, Nobelio premijos laureatus ir aplinkosaugos ekspertus vaizdo pranešime, ragindamas skubiai imtis veiksmų, sprendžiant ekologines problemas.

Arnoldas Schwarzeneggeris filme „Terminatorius 3: Mašinų prisikelimas“ / Kadras iš filmo

„Esu vaidinęs daugelyje mokslinės fantastikos filmų ir noriu jums pasakyti: klimato pokyčiai nėra mokslinė fantastika – tai kova realiame pasaulyje. Tai jau dabar daro mums poveikį. Manau, kad mokslas teisus“, – pabrėžė jis.

„Debatai baigti, o dabar laikas imtis veiksmų. Tai svarbiau už bet kokį filmą – tai yra mūsų laikų iššūkis. Ir mums tenka atsakomybė palikti pasaulį geresnį negu radome, bet šiuo metu mes darome žalą ateities kartoms“, – pridūrė aktorius.

Jungtinių Tautų Klimato kaitos konferencija prasidės Prancūzijos sostinėje lapkričio 30 dieną ir truks iki gruodžio 11-osios.