I.B.Juozapaitytė su grupe „Il Senso“ pristato netikėtą premjerą: „Tai mums neįprasta“

„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-31 15:20
AA

„Vasaros vėjas“ – taip vadinasi naujasis keturių operos solistų arba kitaip grupės „Il Senso“ kūrinys, prie kurio menininkai dirbo kartu su vienu garsiausių Lietuvos kompozitorių Vytautu Bikumi, o negana to, dainai sukūrė ir įspūdingą vizualinį rūbą, kurio autoriai – Syker komanda.

Šiandien pristatyta daina ir vaizdo klipas, pasak sopranų Indrės Anankaitės, Ievos Barboros Juozapaitytės bei tenorų Laimono Bendaravičiaus ir Kasparo Damulio, visai ketveriukei tapo nepamainomu tos tikros, tirštos vasaros ir atostogų atributu, o darbas su V. Bikumi virto laimingai išsipildžiusia svajone.

„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Apie dainą, kuri lengvai klausytųsi, dvelktų vasara svajojome jau seniai. Vienbalsiai grupėje sutarėme, kad tokį kūrinį mums gali parašyti tik Vytautas Bikus. Buvome visiškai teisūs – jūs tik paklausykite, kokia gaivi ir lengva „Vasaros vėjo“ melodija! Norisi jos klausytis ir klausytis, keliauti, pasileisti plaukus ir mėgautis kiekviena akimirka. O klipas, kurį mums nufilmavo SYKER komanda, yra tarsi uoga ant torto, sudedanti visus taškus ant „i“.“

„Vasaros vėjas“ žanras – absoliučiai netikėtas operos solistams ir nepatirtas iki šiol.

„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Tikrai jaučiame didžiulę atsakomybę nerdami į popmuzikos vandenis. Tai mums neįprasta, tačiau procesas suteikė nemažai malonumo ir dovanojo tikrai įdomią kūrybinę patirtį“, – aistringai premjeros užkulisiais dalinasi operos solistai.

Iššūkių sakosi nepritrūkęs ir Vytautas Bikus, drąsiai galintis pasigirti bendradarbiavimu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Marijonas Mikutavičius, Ieva Zasimauskaitė, Monique ir kitais.

„Nepamirškime, kad „Il Senso“ yra klasikinės muzikos atlikėjai, glostantys mus savo stipriais, ryškiais balsais. Įrašinėjant pop muziką jiems visiems teko greitai pamiršti tai, ko išmoko akademijoje ir, tarsi, apgaudinėti patiems save, prisitaikant prie žanro, kuris grupei visiškai naujas. Norėjau operinius balsus įvilkti į lengvą vasarišką melodiją, tačiau tuo pačiu nepabėgti nuo to, kokie Ieva, Indrė, Laimonas ir Kasparas yra iš tikrųjų“, – sako V.Bikus.

Kviečiame išgirsti naujausią grupės „Il Senso“ dainą „Vasaros vėjas“ ir išvysti jos vaizdo klipą pirmiesiems.