I.Budrienė atskleidė daugiau detalių apie sūnų sumušusį R.Viršilą: „Tikiuosi, to nepavyks užglaistyti“

Inga Budrienė / TV3 nuotr.
Inga Budrienė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-21 13:40
AA

Praėjusią savaitę per visą Lietuvą nuskambėjo neeilinis įvykis – daug publikos pritraukusiame renginyje sumuštas garsios verslininkės Ingos Budrienės sūnus Mantas. Kraupų įvykį savo telefonais užfiksavo šimtai žmonių, todėl jau netrukus visi atpažino ir tą, kuris ryžosi smurto proveržiui, ir tą, kuriam teko atlaikyti kumščių atakas. Pasirodo, kad kovoti prieš nepilnametį Mantą ryžosi 30-metis sportininkas Remigijus Viršila.

Ir nors atrodo, kad apie šį įvykį jau pasakyta viskas, nepilnamečio mamai I.Budrienei atrodo kitaip – žinoma moteris laidoje „Prieš srovę“ atskleidė visa tai, kas, neva, buvo nutylėta.

Vieni po įvykio iškart ėmė žerti priekaištus nepilnamečio mamai – neva, kaip ji galėjo išleisti vaiką į tokį renginį? Kiti savo ruožtu suskubo smerkti rankų nevaldantį sportininką R.Viršilą, jau 5 metus savo kūną tobulinantį imtynėmis ir boksu. Tačiau kas tą lemtingą vakarą nutiko iš tiesų?

Didelę sekėjų armiją socialiniuose tinkluose subūrusi I.Budrienė augina tris sūnus – vieną pilnametį ir du vienmečius berniukus, Kernių ir kovų renginyje „Jungle King“ nukentėjusį Mantą.

Inga Budrienė / TV3 nuotr.

„Jie ne dvynukai, bet abu yra mano vaikai, tik Mantas – įvaikintas. Jei šiandien manęs paklaustumėte, kurį myliu labiau, tai nedvejodama atsakyčiau – abu vienodai. Mantas savo gyvenime patyrė daug negandų…“ – atvirai laidoje kalbėjo moteris.

Būtent todėl moteriai buvo ypač skaudu prieš savaitę pamatyti savo sūnų greitosios pagalbos medicinos automobilyje – tos akimirkos verslininkė nepamirš dar ilgai.

„Jo veidas buvo ištinęs. Tas vyras dvigubai didesnis, vyresnis, aukštesnis... Jo smūgis buvo vyriškas, plius – jis kovotojas. Tai matosi iš įrašo. Aš negalėjau žiūrėti to video – kraupu, kaip užtikrintai tas suaugęs vyras trenkia“, – sakė laidoje I.Budrienė.

Tačiau ne visi žino ir tai, kad nesutarimai tarp R.Viršilos ir jos sūnaus Manto iš tiesų prasidėjo dar prieš renginį. Žiūrovų laukia ir šaltas dušas, o tiksliau – balso žinutės arba keiksmažodžių lavina, kurios Mantas sulaukė iš R.Viršilos.

Sportininkas pasakė gal tik 20 žodžių, tačiau 15 iš jų yra keiksmažodžiai. Mat kai sužinojo, kad 17-metis vaikinas yra pradedantysis reperis, ir nori jo organizuojamame renginyje pasirodyti ir laisvu stiliumi parepuoti, 30-metis vyras žinutę Mantui atsiuntė dar prieš renginį.

O kai Mantas, laisvai repuodamas, kelis kartus reperį ant scenos įžeidė, šis nebesusilaikė ir į darbą paleido kumščius. Tiesa, atvažiavus policijai, visa jo drąsa išgaravo. Vyras ėmė aiškinti, kad yra nekaltas, nepilnametis pirmas pradėjo. Vėliau jis tęsė, kad Mantui trenkė tik todėl, kad pasijuto įžeistas pradedančiojo reperio viešai pasakytų žodžių…

Ingos Budrienės sūnus Mantas / TV3 nuotr.
Ingos Budrienės sūnus Mantas / TV3 nuotr.

„Šiame kontekste nematau jokios savo sūnaus kaltės. Mantukas bus didvyris ir visiems parodys, kad tokių žmonių tokiuose renginiuose būti negali. Tokie žmonės turi sėdėti kalėjimuose ir tikrai neturi jokios teisės vaikščioti gatvėje“, – tvirtino laidoje nukentėjusiojo mama I.Budrienė.

Diskusijos apie tai, kuris kaltas, o kuris – ne, netrukus užvirė ir socialiniuose tinkluose. Grasinimų iš taip vadinamų sportininkų ir jų gerbėjų sulaukė ir pati Manto mama, žinoma verslininkė I.Budrienė.

„Pasportavęs vyras rašo, kad jis, Viršilos vietoje, iš kitos rankos dar būtų trenkęs ir mamai, nes mama neauklėja vaiko – vaikas nelaiko liežuvio už dantų, įžeidinėja suaugusį“, – sakė ji bei pridėjo, kad iš socialinių tinklų matyti, jog šis vyras turi antrąją pusę – ko tuomet reikėtų tikėtis tokius žodžius sakančio žmogaus moteriai?

Tačiau net ir tai ne viskas – I.Budrienė laidoje atskleidė ir kitą faktą, kuris, kaip pati sako, tapp tikra vyšnaite ant torto.

Inga Budrienė / TV3 nuotr.

Ingos žiniomis, jos sūnus galimai yra ne pirma šio rankų nevaldančio sportininko auka. „Tikiuosi, kad šį kartą nepavyks taip paprastai užglaistyti šios istorijos. Aš pakovosiu už visus vaikus. Vienam berniukui sulaužyta nosis, bet tuo metu niekas to neįrodė. Daug kas rašo, kad jis pinigais užglaisto – ir Mantui jie siūlė pinigus“, – savo įvykių versija dalijosi I.Budrienė.

Apie tai, kas praėjusią savaitę nutiko iš tiesų, laidoje prabilo ir nuo R.Viršilos nukentėjęs verslininkės sūnus Mantas. Netikėta nuomone apie šį kraupų įvykį pasidalijo ir vietos, kuriame įvyko renginys, savininkas, viską matęs savo akimis.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 20 val. per TV3.