I.Krupavičiaus ir jo žmonos Vaidos namuose apsigyveno Bingo: anksčiau manė, kad tai neįmanoma

Ignas Krupavičius su žmona Vaida ir jų augintinis Bingo / Juliaus Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidų vedėjas Ignas Krupavičius ir jo žmona projektų vadovė Vaida džiaugiasi nauju augintiniu – šunyčiu Bingo. Šis Bostono terjero veislės mažylis į poros namus persikėlė po ilgo proceso. Ignas neslepia anksčiau manęs, kad dėl savo ir Vaidos gyvenimo būdo rūpintis augintiniu nesugebės, tačiau savo nuomonę pakeitė po du mėnesius trukusio vieno nuotykio.

Televizijos laidų vedėjas emocijomis įsigijus naują augintinį sutiko pasidalyti su portalu Žmonės.lt. Pasirodo, kaip tik pirmadienį Bingo švenčia devynių savaičių gimtadienį, o Vaidos ir Igno Krupavičių namuose apsigyveno dieną prieš jį.

„Dabar šuo pripranta prie naujų namų ir šeimos narių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo I.Krupavičius.

Igno Krupavičiaus šuo Bingo / Asmeninio archyvo nuotr.

Vaidos ir Igno širdį pavergęs gyvūnas – Bostono terjeras. Kad tokie šunys yra meilūs, prieraišūs prie žmogaus, draugaujantys su visais ir mėgstantys žaisti, I.Krupavičius dar prieš tai turėjo galimybę įsitikinti pats, nes neseniai du mėnesius prižiūrėjo šios veislės augintinį.

„Anksčiau sakėme, kad dėl savo gyvenimo būdo, užimto ir kelionių vargu, ar kada turėsime šunį, nes vos spėjame pasirūpinti vienas kitu. Bet taip jau atsitiko, kad pasiėmėme pagloboti į užsienį ilgam išvykusių draugų šunį, Bostono terjerą.

Su juo kartu prabuvome beveik du mėnesius ir grąžinome su ašaromis akyse. Jau po savaitės norėjome įsigyti tokį pat augintinį, bet nusprendėme palaukti – pasvarstėme, kad galbūt toks sprendimas yra nulemtas emocijų, neapgalvotas. Norėjome būti užtikrinti, kad galėsime juo pasirūpinti ateinančius kelis dešimtmečius.

Prabėgo laiko, užmezgėme santykį su keliais veislynais, gavome gan daug įvairių rekomendacijų. Visi kartu laukėme, kol šunytė susilauks mažylių, veisėja siuntė nuotraukas, stebėjome, kaip prieš gimdymą atostogauja mamytė, labai įsijautėme“, – portalui Žmonės.lt sakė pašnekovas.

Savo naujam šeimos nariui laidų vedėjas suteikė vardą Bingo. Per daug negalvojo, todėl šis pasirinkimas – be didelės istorijos.

„Skambus, paprastas, lengvas, tiesiog šovė į galvą ir prilipo“, – šypsojosi Ignas.

Ignas Krupavičius su žmona / Irmanto Gelūno nuotr.

Anot Igno, didžiausią nerimą kėlė tik vienas klausimas – ką reikės daryti, kai jiedu su Vaida norės kur nors išvažiuoti, turės dirbti ar kitokių reikalų. Buvo minčių ir apie šuniukų auklę.

„Supratome, kad mūsų visas gyvenimas yra kaip kelionė. Norime, kad joje būtų ir keturkojis. Jis tokio sudėjimo, kad tilps su mumis salone ir keliaujant lėktuvu, tad nevengsime ir tokių kelionių.

Kai pasakiau mamai, kad ieškome šuns auklės, ji net šiek tiek įsižeidė. Sakė, kad kol gali ir paeina, prižiūri anūkus, tai prižiūrės ir Bingo.

Kol kas esame ramūs ir norime pasidžiaugti laiku kartu. O per šį laikotarpį Bingo susipažins ir susidraugaus su artimaisiais“, – džiaugėsi I.Krupavičius.

Nors jokių išdaigų šuo dar neiškrėtė, bet atsižvelgus į rekomendacijas, Bingo praėjusią naktį miegojo narve – kad pasijustų saugiai. Vis dėlto Igno žmona Vaida pasitiesė guolį šalia jo, kad šunytis jaustųsi smagiau.

„Jis augo su dviem sesutėmis, tad akivaizdu, kad dabar buvo šiek tiek liūdna. Norėjome parodyti, kad esame kitame kambaryje. Vaida pagulėjo ant grindų, nuramino, ir Bingo vėl ramiai miegojo.

Vieni prie kitų pratinsimės ir prižiūrėsime. Manau, kad įsiliejimas į mūsų šeimą jam praeis lengvai“, – vylėsi Ignas.

Ateityje šeimininkai žada leisti Bingo į dresūros mokyklą, nes yra įsitikinę, kad disciplina – svarbus dalykas.

Igno Krupavičiaus šuo Bingo (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau