I.Puzaraitė-Žvagulienė pakirpo nuo paauglystės augintas kasas: tai patikėjo vieninteliam žmogui

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šukuosenos pokyčiai / Gretos Skaraitienės / BNS ir Andriaus Armalio nuotr.
Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šukuosenos pokyčiai / Gretos Skaraitienės / BNS ir Andriaus Armalio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-01 10:23
AA

Verslininkė, buvusi grupės „Mokinukės“ narė Ineta Puzaraitė – Žvagulienė jau kurį laiką džiaugiasi pakitusiu savo plaukų stiliumi – dabar jie kiek trumpesni, šaltesnio atspalvio ir palepinti procedūromis.

Save klasikos ir natūralumo gerbėja vadinanti pašnekovė apie tai, kad kas nors galėtų atidžiau prisiliesti prie jos nuo paauglystės auginamų kasų, pirmą kartą pagalvojo tik tuomet, kai jos sesuo, taip pat dainininkė Irūna, liko patenkinta apsilankymo pas vieną garsiausių, tituluotų stilisčių – kolorisčių Ingą Bagdonaitę.

„Teko luktelti savo eilės, bet buvo verta“, – šypsosi Ineta.

Ji tikina, jog Inga yra pirmasis žmogus, kuriam buvo tiek daug leista – maždaug sprindžiu patrumpinti plaukus ir į natūralią jų spalvą įnešti aktyvesnių tonų.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šukuosenos pokyčiai / Andriaus Armalio nuotr.

„Užsimerkiau ir pasakiau – kirpk“, – akimirką stilistės kėdėje Kaune prisimena žinoma moteris.

Ji pasakojo iš Ingos Bagdonaitės sužinojusi ir daug vertingos informacijos. Pavyzdžiui, tai, kad negalima eiti miegoti, kol plaukai nėra išdžiūvę. Ir tai, jog kokybiškas džiovintuvas yra labiau gėris nei blogis toms, kurioms svarbu gilus plaukų priežiūros priemonių įsisavinimas.

Ineta sako dabar jau žinanti, jog geriau nei kuodukas yra laisvai į kasą surišti plaukai, nes tuomet jie nelūžta, yra sveikesni.

„Kai paklausiu patarimo, Inga visada man išsamiai atsako į kiekvieną klausimą. Tam, kad plaukai būtų sveiki, daugybės priemonių nereikia. Bet... būtinos patikimos žinios ir specialisto profesionalumas“, – įsitikinusi pašnekovė.

Fotogalerija:

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šukuosenos pokyčiai (6 nuotr.)