I.Puzaraitė-Žvagulienė su šeima įsiamžino šventinėje fotosesijoje: „Ne visus įkalbėti buvo lengva“

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais Bernardu ir Barbora / „Kami Photography“ nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais Bernardu ir Barbora / „Kami Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-30 20:03
AA

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės (30) ir jos sutuoktinio Ąžuolo Žvagulio (36) namus pamažu užplūsta gražiausių metų švenčių dvasia. O tam kol kas nereikia nei skarotos eglutės – šeima įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje. 

Keliomis šventinės šeimos fotosesijos nuotraukomis I.Puzaraitė-Žvagulienė sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Kaip pasakoja laiminga dviejų vaikų – šešerių Barboros ir ketverių Bernardo – mama, idėja šeimos švenčių laukimą įamžinti fotografijose kilo būtent jai. „O kam daugiau gali kilti tokios idėjos? Žinoma, kad tik man, mamai“, – šmaikštauja ji.

Tiesa, Ineta atskleidžia, kad kelyje nuo idėjos gimimo iki jos įgyvendinimo buvo smulkių sunkumų – įkalbėti vyrą Ąžuolą susiruošti fotosesijai nebuvo lengva.

„Vyras labai tingėjo, nes fotosesijos jam – tikras darbas, bet pakalbėjome ir nutarėme, kad kartais jų labai reikia. Juk profesionalias nuotraukas po kažkurio laiko žiūrėti yra labai smagu. Nesvarbu, kad ir pats su telefonu prisifotografuoji, bet vis vien – kitas jausmas, kita kokybė, kai matai profesionalo darbą“, – mintimis dalijasi pašnekovė.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais Bernardu ir Barbora / „Kami Photography“ nuotr.

Ineta priduria, kad nors fotosesija truko apie valandą, sunkumų pozuojant su mažamečiais nekilo.

„Nebuvo sunku. Tiesa, nors Barbora, atrodė, kad smagiai leidžia laiką, Bernardas, vos nufotografavus keletą kadrų, pareiškė: „Jau gana“, – juokiasi ji.

„Bet čia turbūt tokia vyrų bėda, kad fotosesijos juos vargina labiau. Gerai, kad ryte fotografavomės, tai Bernardas buvo gerai išsimiegojęs, nepervargęs, tai lengviau ir iškentė pozavimą“,  – kvatoja I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais Bernardu ir Barbora / „Kami Photography“ nuotr.

Pamažu kalėdinę nuotaiką prisijaukinanti Ineta pasakoja, kad jos atžalos jau užsimena norintys į namus parsigabenti ir eglutę. Pašnekovė juokais priduria, kad jei tik Bernardas su Barbora galėtų, žaliaskarė jų namuose atsirastų dar vasarą.

„Mes jau senokai gyvename kalėdine nuotaika, nes šalia mūsų biuro, kur greta įsikūręs Žilvinas, eglutės atsiranda kone iškart po Helovino. Nors mūsų šeimą toks vaizdas labai džiugina, namie eglutę stengiamės papuošti lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, kad ši neatsibostų nei mums, nei vaikams. Aišku, vaikai visus metus laukia Kalėdų“, – su šypsena pasakoja dainininkė.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės vaikai Barbora ir Bernardas / „Kami Photography“ nuotr.

Nors dovanų mažieji Barbora ir Bernardas vienas kitam dar nedovanoja, nes šias jiems parūpina Kalėdų Senelis, I.Puzaraitė-Žvagulienė džiaugiasi puikiu vaikų ryšiu – vienas kitą jie ne tik užstoja, bet ir nustebina.

„Barbora ir Bernardas vienas kitu labai rūpinasi. Jei aplinkiniai tik vienam vaikui siūlo kokį nors skanėstą, tai jis jo net neims, jei negalės pasidalinti su broliu ar sese. Tokie jau jie yra. Štai buvo neseniai, kad grįžo Bernardas iš darželio ir sako: „Mama, nupiešiau Barborai piešinį“, – apie vaikų ryšį pasakoja Ineta.

O ir pykčių, pasak I.Puzaraitės-Žvagulienės, namie beveik nebūna. „Pas mus pykčiai yra labai retas atvejis. Jeigu vienas vaikas pradeda verkti, tai ir kitas netrukus prapliumpa. Vienas kitam jaučia gailestį ir vienas kitą užstoja. Ir nežinau, iš kur tai atsirado – nė karto nereikėjo sakyti, kad saugok savo brolį ar sesę. Viskas išėjo natūraliai“, – dalijasi I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Fotogalerija: 

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje (10 nuotr.)
+4
Kalėdų laukimas Žvagulių šeimoje (11 nuotr.)
+5