Į Vimbldono turnyrą pirmąkart su tėvais atvykęs princas George'as lyg magnetas traukė fotografus

Princas George'as Vimbldono turnyre / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Princas George'as Vimbldono turnyre / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-12 20:03
AA

Vimbldono čempionatas – labai svarbus renginys, kurį kasmet stebi ne tik pasaulinės garsenybės, bet ir britų karališkoji šeima. Šiemet prie tėvų, Kembridžo hercogų Kate Middleton ir princo Williamo prisijungė jų vyriausias sūnus princas George'as. Žiūrovų tribūnoje sėdėjęs berniukas tapo renginio žvaigžde, labiausiai – dėl nuoširdžiai reiškiamų emocijų ir juokingų grimasų.

Princo Williamo ir Kate Middleton vaikai vis daugiau įsilieja į viešąją erdvę ir dažniau su tėvais keliauja į karališkuosius bei kitus renginius. Sekmadienį vyriausiasis sūnus Kembridžo herocogų sūnus George'as pirmą kartą stebėjo Vimbldono turnyro finalą, kur kartu su tėvais karališkojoje ložėje regėjo įnirtingą serbo Novako Džokovičiaus ir australo Nicko Kyrgioso dvikovą.

Princas George'as Vimbldono turnyre / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mėlynu kostiumu vilkintis princas George'as sėdėjo tarp Kembridžo hercogų, o stebimas žaidimas, regis, jį labai sudomino. Berniukas daug diskutavo su tėvais ir įvairiomis veido išraiškomis rodė emocijas.

Tiesa, ne visos grimasos bylojo apie jo susidomėjimą: mačo metu jis ne kartą rodė juokingas išraiškas ir buvo nufotografuotas krapštantis nosį, dantį, paskui susiraukęs, užsimerkęs ir... besimeldžiantis.

Jaunojo karališkosios šeimos nario išvaizda priminė pirmąją jo tėvo princo Williamo išvyką į Vimbldoną 1991 m., kai jis kartu su savo motina princese Diana dalyvavo moterų varžybų finale.

Princas George'as Vimbldono turnyre / Vida Press nuotr.
Princas George'as Vimbldono turnyre (11 nuotr.)
+5

Princas George'as dėl savo elgesio finalo metu itin traukė dėmesį ir priminė savo mažojo brolio princo Louse'o išdaigas per karalienės Elizabeth II valdymo platininį jubiliejų.

Jubiliejaus atidarymo iškilmių metu Bakingamo rūmų balkone pasirodęs princo Williamo ir hercogienės Catherine Middleton sūnus Louisas nepaliko abejingų savo emocijomis.

4-erių karališkosios šeimos atstovas princas Louisas, kuris stovėjo kartu su savo vyresniuoju broliu 8-erių princu George'u ir vyresniąja seserimi 7-erių princese Charlotte, Vėliavos pagerbimo ceremonijos metu akivaizdžiai nuobodžiavo, o netrukus parodė, kad jam ši šventė nei kiek nepatinka.

Mažasis princas stebėdamas ceremoniją rankomis prisidengė ausis ir šaukė stovėdamas šalia 96-erių prosenelės karalienės Elizabeth II, kuriai jo išdaigos pasirodė visai smagios.

Tuo tarpu Kate Middleton ne kartą bandė sudrausminti savo jaunėlį, tačiau jam, regis, mamos pastabos buvo nei motais. Tokios sūnaus reakcijos galiausiai šypseną sukėlė ir pačiai hercogienei.

Princas Louisas / „Scanpix“ nuotr.

Jo broliui George'ui jaunėlio elgesys taip pat atrodė juokingas – stebėdamas broliuko grimasas jis juokėsi. Tuo tarpu jų sesuo, princesė Charlotte bandė priversti jaunesnįjį brolį elgtis tinkamai. Ji pastebėta baranti Louisą po to, kai jų mamai sunkiai sekėsi įkalbėti mažąjį princą elgtis tinkamai.

Tai buvo ne vienintelis kartas, kai mažylis pritraukė dėmesį savo elgesiu. Louisas šėlmiškai elgėsi ir platininių valdymo iškilmių uždarymo metu, kur jį tramdyti bandė ne tik mama Kate Middleton, bet ir Zaros Tyndall sutuoktinis Mike'as Tyndallas, rašo „Page Six“.