Iglė Bernotaitytė susilažino su mama dėl mylimojo Tado Juodsnukio: ar jis po Žuvies kauke?

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis, Žuvies kaukė / Asmeninio archyvo ir Svetlanos Bolnienės nuotr.
Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis, Žuvies kaukė / Asmeninio archyvo ir Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-13 11:56
AA

Trečiasis „Kaukės“ sezonas jau įgavo pagreitį. Visa Lietuva įsitraukė į spėliones – kas slepiasi po kaukėmis? Todėl žinomi mūsų šalies žmonės vis dažniau sulaukia keistų žinučių, klausimų socialiniuose tinkluose bei gatvėje – ar kartais ne jūs esate po kauke?

Įdomu tai, kad po komisijos spėjimų, jog po Žuvies kauke slepiasi Tadas Juodsnukis, užvirė tikras detektyvas. Susisiekus su atlikėjo mylimąja, taip pat dainininke, Igle Bernotaityte ši patvirtino, kad ramiai gyventi dabar jiems sunku:

„Aš jau esu su mama susilažinusi iš penkiasdešimties eurų, nes ji šventai įsitikinusi, kad po Žuvies kauke Tadas. Siūliau lažintis iš 500 eurų, bet nesutiko“, – juokėsi Iglė.

Šou „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Vis dėlto ir pati sako nėra visu šimtu procentų įsitikinusi savo teisumu:

„Šiaip viskas labai atitinka apie Tadą, bet klausiau visų laidų įdėmiai ir manau, kad ten ne jis. Na, bet gi negali žinoti! Be to, Tadas labai mane klaidina. Aš jo klausiu – kai tu važiuoji žaisti tenisą, ar tikrai nevažiuoji kur nors filmuotis? O jis man sako: o tu kai buvai atostogauti ar iš tiesų buvai ten, kur sakei? Visiškai neįmanoma suprasti tiesą sako ar meluoja. Todėl laukiu, kol bus nuimta Žuvies kaukė. Tada pažiūrėsime, mama ar aš laimėsime lažybas“, – dalijosi garsi atlikėja.

„Kaukės keičia gyvenimus ir mano gyvenimą apvertė 180 laipsnių. Nuo praėjusio sekmadienio visą šią savaitę aš stengiausi jau su niekuo nemiegoti, kad nepildyčiau to sąrašo žmonių, su kuriais esu miegojęs, nes iki šiol vis dar nesu įsitikinęs, kas slepiasi po ta Burokėlio kauke. Tai yra mano didžiausias uždavinys šiame projekte“, – po praėjusią savaitę užmintos Burokėlio užuominos vos prasidėjus laidai prisipažino garsus atlikėjas Vidas Bareikis.

Vis dėlto po šios intriguojančios kaukės atliktos dainos neatlaikė paties atlikėjo nervai ir jis drąsiai sakė: „O, Dieve, koks tu esi mūsų galvos skausmas, Burokėli, tu net neįsivaizduoji! Šiaip mano tėvas yra bosas, labai žemas balsas. Gal ten mano tėtis tiesiog?“. Ką į šį Vido klausimą atsakė jo kolega Paulius Mikolaitis – Paul de Miko, anksčiau teigęs, kad gal po šia kauke slepiasi jo biologinis tėtis?

Paulius Mikolaitis-Paul de Miko / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Praėjusioje laidoje visus sužavėjusi nauja kaukė, Žiurkėnas, šį kartą nustebino patį laidos vedėją Giedrių Savicką: „Aš galiu pasakyti ir prisipažinti – man tai buvo geriausias per visas laidas pasirodymas. Tikrai! Žiurkėnas ir šita daina! Taip kaukė atitiko dainą, man tai buvo visiškas kosmosas, aš mačiau kaip Žiurkėnas skraido uždusęs tame kosmose. Fantastika! Buvo tikrai fantastika!“ – po pasirodymo naujai kaukei pagyras žarstė jis.

Dar viena vakaro staigmena tapo naujos kaukės pasirodymas. Į sceną įžengęs TV Bokštas nepaliko abejingų. „Čia mano mėgstamiausias „Kaukių“ kostiumas! Čia yra vau!“– džiaugėsi dizaineris Robertas Kalinkinas, jam pritars ir Vidas Bareikis: „TV Bokštas yra tobula! Bravo kaukių gamintojams!“

Šį kartą Lėlei išėjus į sceną Vidas Bareikis nesusivaldė: „Noriu prisipažinti apie vieną tokį kriminalą. Aš keliavau mūsų arenos užkulisiais ir žiūriu guli Lėlės galva ir aš neištvėriau! Aš tiesiog parašiau laiškelį ir palikau!“

Ar gavo Lėlė Vido Bareikio laišką ir kas jame parašyta? Ką užkulisiuose atsakė projekto numylėtinė garsiam atlikėjui?

Visi atsakymai, naujos intrigos ir dar įspūdingesni pasirodymai – šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 10 laida (83 nuotr.)
+77