Indrė Burlinskaitė-Vaisieta baigė kovą su vėžiu: „Nebuvo viskas tik žiaurus košmaras“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-21 10:33
AA

Nuomonės formuotoja ir sporto trenerė Indrė Burlinskaitė-Vaisieta pasidalijo ypatinga žinia – onkologinė liga suvaldyta! „Tiesiog nežinau, kur pasidėti“, – teigia ji.

Džiugia žinia Indrė pasidalijo pirmadienio rytą savo feisbuko paskyroje.

„Sapnavau baisų sapną, iš kurio norėjau pabusti.

Ši vasara man pati geriausia. Patyrusi daugybę skirtingų jausmų, vieną karštą rugpjūčio dieną, pajutau gražiausią jausmą, apie kurį tiek svajojau – laisvę!

Laisvę savo krūtinėje, kur, jau rodos, drugeliai plazda.

Laisvę savo stiprybei – po truputį statau kojas tvirtesniu žingsniu ir rankų pirštai diena iš dienos baigia tirpti.

Esu laisva vėl grįžti į save ir užauginti plaukus, kokius tik noriu! Ir būti, kokia tik noriu!

Rieda ašaros žiūrint nuotraukas, nes iš to sapno aš pabudau… Nebuvo viskas tik žiaurus košmaras, sąlyginai – meilės istorija ir truputį dovana.

Iš manęs atėmė daug – jėgų, sveikatos, moteriškumo, pačios manęs. Bet atradau dar daugiau – didžiausią meilės jausmą, kokį tik kada pažinojau, stiprybę ir drąsa. Pati netikėjau, kiek jos turiu.

Po 4 chemoterapijų pilna remisija pasiekta.

8 cm auglys mano krūtinėje ir visos metastazės įveiktos. Gydymas nutrauktas. Jokių vaistų, jokių chemoterapijų.

Tiesiog nežinau, kur pasidėt!“ – rašė I.Burlinskaitė.

Neseniai Indrei vėl buvo atliktas pozitronų emisijos tomografijos (PET) tyrimas. Jis ir parodė, kokia šiuo metu yra situacija.

Žmonės.lt primena, kad apie diagnozuotą kraujo vėžį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta instagrame prabilo gegužės 10 dieną.

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio, jis išplitęs“, – tuomet prisipažino moteris.

Po poros dienų moteriai nustatyta ketvirta limfomos stadija. Vėliau Indrė papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie jai sukėlė nerimą.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, – pasakojo ji.

Indrė pridūrė, kad tuomet ne kartą vyko į polikliniką atlikti kraujo tyrimų. Vis dėlto šie ligos nerodė. „Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (63 nuotr.)
+57