Indrė Stonkuvienė Turkijoje ryžosi ekstremaliai pramogai: „Negaliu atsidžiaugti vaikų drąsa“

Indrė Stonkuvienė Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-04 13:23
AA

Sakoma, kad esi jaunas tol, kol tavo gyvenime yra pirmų kartų. Tam turbūt neabejotinai pritartų jaunatviškoji Indrė Stonkuvienė, žinoma nuomonės formuotoja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ kūrėja ir televizijos laidų bei tinklalaidės „Mudvi“ kūrėja – su šeima atostogaudama Turkijoje Indrė pasiryžo išbandyti ekstremalią pramogą, o nebijoti jai padėjo... jos vaikai!

Šios atostogos Turkijoje – tai tarsi savotiškas I.Stonkuvienės 35-ojo gimtadienio pratęsimas. Pora kurorte atostogauja su vaikais – Indrės atžalomis Cecilija ir Pranciškumi, bei Vido sūnumi Adu.

„Tai mano dovana visai šeimai“, – sako Indrė, taip atsidėkodama ir Vidui, kuris per jos gimtadienį buvo surengęs ne vieną staigmeną.

Pora juokiasi, kad „daugiavaikės šeimos sudėtimi“ į kelionę leidosi pirmąkart, tačiau jau spėjo suprasti – taip tik smagiau, nors vaikiškų kaprizų kartais ir nepavyksta išvengti, tačiau tai – tik smulkmena palyginus su tuo, kiek daug smagių akimirkų patiria visi kartu.

„Einame per viešbutį, žvilgsniai su pagarba ir palaikymu palydi – „O kokia graži daugiavaikė šeima...“ O niekas gi nežino tikrosios istorijos ir koks iš tiesų esame keistas „lydinukas“ iš dviejų šeimynėlių, dabar bandančių ir visai puikiai leidžiančių laiką kartu.

Bent kol kas šioje pirmoje full house kelionėje galiu pasakyti, kad penkiese visgi daug daug smagiau. Su trijų vaikų chaosu, su abiejų „super tėvų“ pamokymų varžybom, su juoko kalnais, nudegusiom nugarom, bombačkom, noriu valgyt/nebenoriu valgyt ir t.t. Bet smagiau šimtu procentų tai tikrai! Ir daug ramiau kai visa šeima šalia“, – sako V.Bareikis.

Indrė Stonkuvienė Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kad šeimai pramogų netrūksta – tai akivaizdu: pasivažinėjimai dviračiais, vandens pramogos ir daugybė kitų smagių veiklų dabar jiems – kasdienybė.

Vis dėlto viena iš jų I.Stonkuvienei iš pradžių sukėlė daugiau adrenalino, negu laimės, tačiau galiausiai plūstelėjo pasididžiavimas tiek pačia savimi, tiek savo vaikais: jie trise išbandė skrydį su parašiutu, prisegtu prie laivo.

„Kaip svarbu išgirsti vaikus ir jokiais būdais neperduoti jiems savo baimių! Neslėpsiu, Turkijoje esu tikrai ne pirmą kartą. Kiekvieną kartą vis žiūrėdavau į tuos pramogautojus, kuriuos skraidindavo. Tai pabijodavau, nes aukštis tikrai nėra labai mano draugas, tai vis nesurasdavau sau kompanijos. Bet šis kartas kitoks.

Negaliu atsidžiaugti savo vaikais ir jų drąsa – mes tai išbandėme! Ir kai vaikai klausė ar man baisu, sakiau – „Neee, viskas gerai. Bandom. Skrendam.“ – pasakoja Indrė, nuotykio akimirkomis sutikusi pasidalinti su Žmonės.lt.

Ir nors bijojo, pakilusi į viršų Indrė teigia pajutusi džiaugsmo antplūdį ir išgyvenusi vienas įsimintiniausių akimirkų su savo vaikais.

„Pakilę virš 100 metrų, toje tylumoje, pasišnekėjome apie gyvenimą. Apie viešbučius – nes tokiame aukštyje jie labai gerai matosi – apie vėžliukus, gamtą, ir kaip žmonėms ja reikėtų labiau rūpintis. Žodžiu, atostogos dabar jau tikrai užskaitytos!“, – šypsosi Indrė.

Indrės ir Vido atostogų Turkijoje akimirkos:

Indrės Stonkuvienės atostogų Turkijoje akimirkos (11 nuotr.)
+5
Indrės Stonkuvienės atostogų akimirkos (11 nuotr.)
+5