Ineta Stasiulytė įkvėpė naują KaYros pasirodymą: „Žiūrėjom viena į kitą kaip į veidrodį“

Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė, Justas Girdvainis ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Tomo Kaunecko ir LRT nuotr.
Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė, Justas Girdvainis ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Tomo Kaunecko ir LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-23 17:49
AA

Artėjant šio savaitgalio pasirodymui, projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviams Kristinai Radžiukynaitei-KaYrai ir jos šokių partneriui Justui Girdvainiui, patarimus dalino ne vieną šokių projektą laimėjęs šokėjas Deividas Meškauskas ir jo mylimoji – aktorė Ineta Stasiulytė. Kristina dalijasi, kad dar būdama paauglė, ji stebėdavo šią šokėjų porą, ją palaikydavo ir semdavosi iš jos įkvėpimo.

„Deividas bei Ineta buvo mano mėgstamiausia šokių pora ir pavyzdys, todėl seniai svajojau susitikti su savo paauglystės ikonomis. Kai pasidalinau šia svajone su Justu, nustebau sužinojusi, kad jis ir Deividas – geri draugai, tad vis užsimindavau apie tai, kaip žaviuosi šia pora ir vildavausi, kad kada nors susitiksime gyvai.“

Justas ir Deividas artimai bendrauja jau kelerius metus. Susipažinę koncertiniame pastatyme „Baltican Carmen“, jie kartu šoko daugiau nei penkiasdešimtyje pasirodymų  Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Justas juokauja, kad per tą laiką jo santykis su Deividu gerokai pakito:

Kristina Radžiukynaitė-Kayra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.

„Tiek daug laiko praleidus kartu pažinau, koks linksmas ir geras žmogus yra Deividas. Juokinga prisiminus, kad prieš susipažįstant galvojau, jog jis – arogantiškas ir pasipūtęs šokėjas. Dabar suprantu, kad ir aš iš šono kažkam toks galiu pasirodyti, kol žmonės manęs nepažįsta.“

Įdomu tai, kad panašumų turi ne tik Justas ir Deividas, bet ir Ineta bei KaYra.

„Buvo keista, nes susitikome ir žiūrėjom viena į kitą kaip į veidrodį“, – apie susitikimą su Kristina pasakoja Ineta.

KaYra taip pat pripažino panašumus.

„Inetą jaučiu kaip žmogų, matau, kokios mes panašios ir vidumi, ir vizualiai. Ji – be galo talentinga, žavi moteris, į kurią norėčiau lygiuotis.“

Vis dėlto, KaYros svajonė susitikti su savo mėgstama šokėjų pora, pareikalavo ir įdirbio.

„Nors daug prisijuokėme, Justui buvo išknistas protas, man – kūnas. Ineta ir Deividas mus išrakinėjo nuo galvos iki kojų. Šių profesionalų palaikymas skatina dar labiau susikaupti, repetuoti ir judėti pirmyn“, – pasakoja Kristina.

Justas papildė, kad šis susitikimas praėjo ne veltui – iš Deivido pora gavo techninių patarimų, o Ineta pasakojo apie šokio įgyvendinimą per vidinius pojūčius. „Šok su žvaigžde“ dalyvius su Ineta ir Deividu neabejotinai sieja ir pasirinktų pasirodymų temos – abi poros skiria daug dėmesio ne tik judesio atlikimui bei choreografijai, bet ir istorijai, apjungiančiai visą šokį į vientisą mintį ar pasakojimą. Ar šie panašumai padės KaYrai ir Justui pasiekti juos įkvepiančios šokių poros rezultatų – stebėkite jau šį šeštadienį.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis (21 nuotr.)
+15