Inga Budrienė taps močiute: vyriausio sūnaus Nojaus žmona laukiasi pirmagimio

Inga ir Darius Budriai santuokos įžadus atnaujino Maljorkoje / „LV Photography“ nuotr.
Inga ir Darius Budriai santuokos įžadus atnaujino Maljorkoje / „LV Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-30 14:17
AA

Veiklioji Inga Budrienė rudenį nestokoja pakilios nuotaikos – neseniai jos sūnus Kernius žengė į saugusiųjų pasaulį, spalio 1-ąją verslininkė minės 49-ąjį gimtadienį, o greitai ji pasimatuos ir naują – močiutės – vaidmenį.

Vyriausias Ingos Budrienės vaikas – sūnus Nojus iš pirmosios santuokos – su žmona Kornelija laukia šeimos pagausėjimo. Inga taps močiute – tai bus pirmasis jos anūkas, portalui Žmonės.lt patvirtino pati moteris.

Verslininkė, renginių organizatorė ir vyru Dariumi dar augina globotinį Mantą ir sūnų Kernių, kuris prieš keletą dienų sulaukė pilnametystės.

Inga ir Darius Budriai santuokos įžadus atnaujino Maljorkoje / „LV Photography“ nuotr.

Po 18-ojo vaikino gimtadienio visa Budrių šeima su draugais išvyko į Italiją – Sicilijos saloje I.Budrienė minės 49-ąjį gimtadienį. Šventė ir atostogos vienu metu – ne sutapimas: gimtadieniai svetur yra Ingos tradicija.

„Gimtadienius švenčiu kasmet ir jau ne pirmą kartą užsienyje. Metų niekada neslėpiau, nors, atvirai prisipažinsiu, kai skaičiai didėja, nėra labai lengva su tuo apsiprasti. Ypač, kai artėji link 50-ies“, – žurnalui „Ji“ yra sakiusi Inga Budrienė.

Moteris interviu pasakojo ir apie didžiausią savo vertybę – šeimą. Ji neslėpė, kad jaučiasi pagerbta tarp šeimos vyrų.

„Mūsų šeimos vyrai tikrai manimi rūpinasi. Vyresnysis Nojus su mylimąja Kornelija jau gyvena atskirai. Mažieji Kernius ir Mantas <...> tikrai palepina pačių gamintais patiekalais. Vyrukai ir gėlių nuperka, ir dirbti padeda. Mūsų šeimos verslas tikrai šeimyninis – esame motyvuoti ir vieni kitais rūpintis, ir kartu dirbti“, – „JI“ sakė Inga Budrienė.

Fotogalerija:

Inga ir Darius Budriai santuokos įžadus atnaujino Maljorkoje (100 nuotr.)
+94