Inga ir Aivaras Stumbrai susilaukė trečio vaiko: porai gimė sūnus

Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras / Asmeninio albumo nuotr.
Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-31 18:42
AA

Verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai jau džiaugiasi šeimos pagausėjimu – pora susilaukė trečio vaiko. Sutuoktiniams gimė sūnus.

Žinia apie kūdikio gimimą I.Stumbrienė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Stumbrų sūnus pasaulį išvydo Velykų išvakarėse – kovo 30-ąją.

„Mažyli, sveikas atvykęs į pasaulį. Esame palaiminti dangaus.
Mūsų su didžiausia meile ilgai lauktas Šv. Velykų stebuklas!
Nuo šiol kovo 30-oji mums ypatinga data“, – rašė I.Stumbrienė.

Žmonės.lt primena, kad kovo pabaigoje Inga ir Aivaras Strumbrai surengė įspūdingą vaikelio lyties atskleidomi šventę, kurios metu paaiškėjo, kad pora laukia dar vieno sūnaus.

Įspūdingame vakarėlyje virš sutuoktinių poros praskrido trys lėktuvai, kurie leido mėlynos spalvos dūmus. Šiai šventei Inga buvo pasirinkusi lietuvių dizainerių kurtą suknelę su rožių dekoracijomis, kurioms sukurti prireikė daugiau nei 8 metrų audinio.

Taip pat primename, kad apie laukiamus gandrus I.Stumbrienė pranešė mįslingai. Tarpušventyje verslininkė instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje jos vyras jai laiko už nėščiosios pilvuko.

Užminusi mįslę apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikėlį, Inga rašė: „Spėkite, kokią ypatingą dovanėlę mes išpakuosime kitais metais?“.

Po nuotrauka pasipylė sekėjų sveikinimai ir spėjimai, tačiau daugelis jų buvo apie naujai užsimezgusią gyvybę.

„Stebuklą, kūdikėlį“, – rašė viena iš sekėjų. „Naują širdutę“, – pridūrė kita. „Naują Stumbriuką?“ – spėliojo kitas sekėjas.

Jau kitą dieną I.Stumbrienė patvirtino spėliones – pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti neuždengtas suapvalėjęs jos pilvukas.

„TAIP! Mes laukiame mūsų trečiojo stebuklo!“ – rašė Inga.

Primename, kad verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai augina dar dvi atžalas – dukrą Estelą ir sūnų Gabrielių.