Inga Valinskienė – apie genialią idėją keičiantis dovanomis ir kodėl ją erzina švenčių laukimas

Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas / BNS, Pauliaus Peleckio ir TV topas nuotr.
Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas / BNS, Pauliaus Peleckio ir TV topas nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-23 19:29
AA

Aksominio balso savininkė Inga Valinskienė savo namuose turi keletą kalėdinių tradicijų. Viena jų – gyva žaliaskarė, kuri dažniausiai puošiama Kūčių vakarą. Tiesa, Valinskų šeima nusprendė išvengti galvos skausmo dėl dovanų ir sugalvojo genialią idėją, apie kurią ir papasakojo interviu.

Besiruošdama savo šventiniams koncertams, atlikėja Inga Valinskienė apsilankė laidoje „ŽMONĖS svečiuose“, kur pasidalijo mintimis ir apie savo šeimos kalėdines tradicijas. Viena jų – eglutė, kuri kiekvienais metais stovi Valinskų namuose, ir būtinai gyva.

„Šitas man svarbu. Aišku, ji byra, aš kasdien šluoju jos spyglius, bet man norisi šio vaizdo“, – šypsojosi Inga.

Inga Valinskienė / Koncerto organizatorių nuotr.

Tiesa, nors interviu metu buvo jau lapkričio galas, moteris dar nebuvo spėjusi pagalvoti apie artėjančias šventes.

„Mūsų Kalėdos niekada nebūna iš anksto dėliojamos, mes visi nesergame šventėmis nuo lapkričio mėnesio. Tiems, kurie puošia eglę iš anksto, turbūt labai faina, aš nežinau, bet mūsų eglutė būna puošiama, kaip ir priklausytų pagal tradicijas, Kūčių vakarą, nes kitu metu nesuspėjame“, – pasakojo I.Valinskienė laidoje „ŽMONĖS svečiuose“.

Šį gruodį Ingos reikalai yra visai kiti, todėl Kalėdos nuėjo į trečią planą. Ji net nežino, kur per šventes bus – ar Klaipėdoje, ar Vilniuje.

„Arba pasėdėsime su vaikais ir kokią antukę išsikepsime, arba ruošiuosi 26 dienos koncertui“, – svarstė I.Valinskienė.

Inga Valinskienė / Aliaus Koroliovo nuotr.

Tęsdama savo mintis apie Kalėdas, moteris pripažino, kad išdidus švenčių laukimas, kiekvienos dienos iki jų skaičiavimas jai niekada nebuvo būdingas.

„Atvirkščiai – mane erzina visas tas kalėdinis šurmulys, kai gatvėse nepravažiuosi, nepraeisi, o kai prisireikia kokio nors daikto, sunku jį gauti, nes visi kalėdiniame išprotėjime bėgioja, laksto.

Man graži ši šventė, aš pripažįstu, bet ji, ko gero, gražiau atrodo televizijos reklaminiuose klipuose, nei realiame gyvenime. Ten viskas labai gražu – visi labai laimingi, atsipūtę, gražiai nufilmuoti, plėšo dovanas. Manau, kad realiame gyvenime taip būna retai.

Sveikinu tuos žmones, kurie iš tikrųjų taip mėgsta, paiso ir puoselėja šias tradicijas ir į namus susirenka daug giminių, tai labai smagu. Bet į mūsų gyvenimą ši tradicija neįaugo. Jeigu esame namuose, visi drauge, patys artimiausi, prisėdame prie Kūčių stalo“, – kalbėjo pašnekovė.

Ingos šeima kasmet keičiasi dovanomis. Tačiau turi visiems priimtiną būdą.

„Vaikai patys pasiūlė tokią idėją, kad nereiktų galvoti, kam ir ką dovanoti. Mes kiekvienas nuperkame universalią – ir vyrui, ir moteriai tinkančią – dovaną. Tada, kai susirenkame, išsitraukiame numerėlius ir visi gauname po vieną iš dovanų. Visi būna labai patenkinti, laimingi ir išvengiame tam tikrų nesmagumų.

Yra žmonių, kuriems labai patinka rinkti dovanas, o mane tai truputį vargina. Geriau sutikčiau negauti jokios dovanos, nei sukti galvą, kas galėtų tikti kokiam nors žmogui ir kur tą rasti. Tai užima labai daug laiko, o aš jį turiu kur dėti“, – laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ pripažino aksominio balso savininkė.

Arūnas ir Inga Valinskai / „TV topas“ nuotr.

Švenčių proga I.Valinskienė sau palinkėjo gyventi ramiai.

„Nebenoriu jokių šventinių stebuklų. Aš noriu, žinot, ko? Vidinės ramybės. O viduje yra ramu tada, kai ramu aplinkui. Kai tavo vaikams ir artimiems žmonėms yra gerai, kai jie yra sveiki, kai neturi dėl ko išgyventi, kai darbai vyksta ne prastai. Kai nebesiparini ir tau tiesiog šventinį laikotarpį gali būti gera ir esi atsipūtęs. Tai sau tik to palinkėčiau, o stebuklų jokių jau seniai nebelaukiu“, – sakė dainininkė.

Pokalbis su Inga Valinskiene „ŽMONĖS svečiuose“:

„ŽMONĖS svečiuose“ - atlikėja Inga Valinskienė (7 nuotr.)
+1