Inga Valinskienė dieną pradeda su puodeliu kavos ir grupės „Yva“ dainomis: „Klausau jų kiekvieną rytą“

"Muzikinės kaukės" akimirka / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
"Muzikinės kaukės" akimirka / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-10 18:07
AA

BTV projektas „Muzikinė kaukė” šį šeštadienio vakarą žiūrovams žada dar daugiau įspūdingų pasirodymų. Projekto gerbėjai galės išvysti netikėtą Diletos Meškaitės-Kisielienės įsikūnijimą į Nataliją Bunkę ir grupę „Yva“. „Man tekę yra su ja dainuoti nemažai, buvau jos grupės narė. Natalija labai darbšti, perfekcionistė“, – gražių žodžių scenos kolegei negailės Dileta.

Merginų grupė „Yva“ nuo pat jos įkūrimo garsėjo ne tik hitais tapusiais kūriniais, kuriuos dainavo visa Lietuva, bet ir itin seksualiu įvaizdžiu. Šeštadienį pasirodysianti D. Meškaitė-Kisielienė ant „Muzikinės kaukės“ scenos lips pasipuošusi trumpu mokykliniu sijonėliu, prasegtais marškiniais ir kojinėmis virš kelių – atvira moters apranga nepaliks abejingų.

„Be reikalo tu pergyvenai, labai skaniai atrodei, viskas lengva. Gera buvo žiūrėti ir klausytis, – savo komentarą pradės komisijos nariu tapęs Alanas Chošnau. – Nesimatė, kad tu galvoji, ką ir kur čia padaryti. Viskas ėjo tau iš širdies. Balsas vietomis buvo visiškai panašus į „Yvą“. Livija Gradauskienė pritars, kad įsikūnijimas tikrai vykęs: „Buvo labai panašu į Nataliją – iš veido, šypsenos".

Komisijos pirmininkas režisierius Vytenis Pauliukaitis pagirs vokalines Diletos Meškaitės-Kisielienės galimybes. „Balsas tavo galingas... Bet apie jį tau Valinskienė pasakys, nes kai ji atsikelia ryte, tai būtinai Zvonkę prie kavos klauso“, – juokaus jis.

„Taip, tikra tiesa, Vytenis mano didžiąją paslaptį išdavė. Velnias, ką dabar daryti, nežinau“, – ironizuos Inga Valinskienė.

Komisijos narė tikins, jog Diletai pavyko sėkmingai sudainuoti ir įkūnyti grupės „Yva“ lyderę Nataliją Bunkę. „Uždainius atlikti su Natalijos balso slopumu tau visai pavyko, man patiko. Kadangi aš klausau jos kiekvieną rytą, tai žinau, kaip skamba tie uždainiai“, – juokaus I. Valinskienė. Tiesa, D. Meškaitė-Kisielienė pripažins, kad užduotis nebuvo lengva: „Nepatikėsite, buvo labai sunku padaryti tą specifinį balso tembrą".

Šeštadienio projekte „Muzikinė kaukė“ netrūks staigmenų. Aktorė Neringa Nekrašiūtė įkūnys Tiną Turner, Edgaras Lubys – Andrių Mamontovą, Aistė Lasytė taps Vanessa Paradis, Paulius Bagdanavičius – Stasiu Povilaičiu, Kotryna Juodzevičiūtė įsikūnys į Lauryn Hill iš grupės „Fugees“, Marius Jampolskis nustebins virsmu į Eltoną Johną, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė įkūnys Livetą Kazlauskienę, Gražvydas Staigvilas – Edą Sheeraną, o Žygis Stakėnas – Radžį. „Muzikinė kaukė“ – šį šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.