Inga Valinskienė išgyrė D. Meškaitės-Kisielienės balsą: „Dainuoji geriau už Madonną“

Dileta Meškaitė / Luko Kodžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį šeštadienio vakarą prasidės naujausias „Muzikinės kaukės“ sezonas, kurio viena iš dalyvių tapo dainininkė, grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė. Panašu, kad jaunai moteriai drąsos dalyvauti konkurse tikrai netrūks. „Nieko nebijau. Ko čia bijoti? Arba pasiseks arba nepasiseks“, - užtvirtintai taria ji. Interviu metu atlikėja nusistebi, kad gali būti tokių dalyvių, kurie atėjo ne dėl pergalės. D. Meškaitės-Kisielienės tikslas šiame projekte aiškus: „Labai norėčiau laimėti ir pasistengsiu, kad taip ir būtų.“

Nors didelės įsikūnijimų patirties ir neturi, D. Meškaitė-Kisielienė atskleidžia kitą intriguojantį faktą – paauglystėje visi ją lygindavo su šiuo metu „Muzikinės kaukės“ komisijoje sėdinčia Inga Valinskiene. „Vieni matė panašumų balse, o kiti ir išvaizdoje. Mane net vadino jaunąja Valinskiene“, - pasakoja grupės „Queens of Roses“ narė. Tiesa, debiutuojant ant „Muzikinės kaukės“ scenos atlikėjai teks įsikūnijant į kitą garsenybę – Dileta mėgins tapti Madonna: „Įdomu, bet nežinau kaip čia bus. Esame labai skirtingos.“

Ir nors atlikėja scenoje pasirodys po lūžio įtvare vis dar gyjančiu pirštu, tai jai nesutrukdys virsti tikra scenos karaliene. „Lietuvaitėms sunku įkūnyti tokias moteris, bet man atrodo, kad tau pavyko, - komplimentų Diletai negailės „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Livija Gradauskienė. – Antroje dainos dalyje tu pagavai Madonnos balso skambesį“. Kita komisijos narė pritarė L. Gradauskienės nuomonei. „Priedainiai buvo labai taiklūs. Aišku, tu dainuoji geriau už Madonną“, - tvirtins Inga Valinskienė.

Penkis sezonus iš eilės televizijos žiūrovus ir projekto gerbėjus džiuginęs muzikinis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ sugrįžta į BTV eterį. Čia kasmet dalyvauja net dešimt Lietuvos žvaigždžių, kurios kiekvieną savaitę įkūnija vis kitus Lietuvos ir pasaulinio lygio dainininkus. Dalyvių pasirodymus vertins atsinaujinusios komisijos nariai: dainininkė ir aktorė I. Valinskienė, grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau, režisierius Vytenis Pauliukaitis ir radijo laidų vedėja L. Gradauskienė.

Šeštadienį prasidedančioje „Muzikinėje kaukėje“ savo jėgas išmėgins D. Meškaitė-Kisielienė, aktorius Marius Jampolskis, dainininkas Edgaras Lubys, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose sužibėjusi Kotryna Juodzevičiūtė, aktorė ir dainininkė Neringa Nekrašiūtė, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius, aktorė Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, „Lietuvos balse“ išgarsėjęs Gražvydas Staigvilas.

Skaitykite daugiau