Ingrida Martinkėnaitė – apie motinystę, paauglę namuose ir 3-iąjį mažylės Evos gimtadienį

Ingrida Martinkėnaitė su dukromis / Žygimanto Gedvilos ir asmeninio albumo nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė su dukromis / Žygimanto Gedvilos ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-23 18:51
AA

Dvi skirtingo amžiaus dukras auginanti grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė atvira – derinti motinystę ir karjerą nėra lengvas iššūkis. „Bet viskas įmanoma!“ – šypteli atlikėja, į „Kakės Makės“ filmo premjera antradienio vakarą atvykusi kartu su jauniausia atžala Eva.

Žavinga ir puikiai nusiteikusi atlikėja Ingrida Martinkėnaitė laikydama dukrytei Evai už rankos antradienio vakarą atvyko į Vilniaus kino teatrą. Čia šimtai vaikų ir tėvelių susirinko dėl „Kakės Makės“ filmo, kurio nenorėjo praleisti ir mažoji Eva.

„Evos pirmosios dainelės buvo „Kakės Makės“, ir kaipgi be „Netvarkos nykštuko“ dainos. Ji tikra gerbėja, turi visus žaislus“, – portalui Žmonės.lt apie dukros meilę populiariajam vaikų personažui pasakojo Ingrida.

Atvykusi į „Kakės Makės“ premjerą su dukra, Ingrida prasitarė, kad jos jau lankėsi šio personažo spektakliuose. „Spektaklį Eva žiūrėjo nuo pradžių iki galo tarsi nekvėpuodama, o dabar žiūrėsime kaip seksis išlaikyti dėmesį filme“, – apie savo mažametę kalbėjo Ingrida.

Balandžio 14-ąją atlikėjos jauniausiai dukrai suėjo treji metukai. Pasidžiaugusi ūgtelėjusia atžala, I.Martinkėnaitė prasitarė, kad kiek pavėluotai, bet gimtadienio šventę mažylei dar surengs.

„Eva labai mėgsta šventes, ji yra labai komunikabili, tad tai jai bus geriausia dovana – daug draugų ir šokių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo pašnekovė.

Kalbėdama apie motinystę, atlikėja atviravo, kad nėra lengva suderinti koncertus su vaikų priežiūra, ypatingai kai viena iš dukrų mažametė, o kita – paauglė.

„Neslėpsiu, nėra lengva, tačiau viskas įmanoma. Kai susilaukiau vyresnėlės Marijos tikriausiai dirbau dar daugiau, todėl dabar gimus Evai labiau stengiuosi išlaikyti balansą, bet visgi daugiau atsidėti motinystei ir nedaryti tokių spragų, kai pirmadienį išvažiuoji iš namų koncertuoti ir grįžti tik sekmadienį...“

Ingrida Martinkėnaitė su dukromis Eva ir Marija

Visgi Ingrida su motinystės pareigomis susitvarko ir stengiasi mažametės priežiūra savo vyresnėlės neapkrauti. „Dabar Marija įnykusi į mokslus ir savo veiklas, tad jos sesers priežiūra apkrauti nenoriu. Beje Marijai jau 16-ka metų, tad tikrai yra skirtumas – abiejų dukrų poreikiai skirtingi, tad ir dėmesį reikia paskirstyti skirtingai“.

Ingrida prasitarė, kad auginant paauglę taip pat tenka susidurti su tam tikrais iššūkiais, tačiau kol kas vienas pagrindinių – koncentracija į mokslus.

„Dabar vaikai auga kitaip, yra daugiau pagundų ir blaškymosi. O kas buvo pas mus? Po mokyklos šokių ratelis ir viskas, namo. Jaučiasi, kad sunkiau susikoncentruoti į mokslus, ypač po pandemijos. Visgi Marija stengiasi ir jau dabar ruošiasi 10 klasės egzaminams“, – kalbėjo Ingrida.

Pasiteiravus, galbūt vyresnėlė savo ateitį sieja su muzika, Ingrida šyptelėjo: „Marija griežtai pasakė „ne“ muzikai, labiau tikėtina, kad į muziką links mūsų judrioji Eva“, – baigdama pokalbį su portalu Žmonės.lt sakė I.Martinkėnaitė.

Ingrida Martinkėnaitė (30 nuotr.)
+24
Animacinio filmo „Kakė Makė: mano filmas“ premjera (55 nuotr.)
+49