Irena Starošaitė – apie „karštą“ Žvagulio charakterį ir kaip jį nuramina: „Esu jo ramybės uostas“

Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-10 08:20
AA

Savaitgalį Drevernos uoste praūžė Žilvino Žvagulio organizuotas „Vėjo festivalis“, kuriame legendinius hitus atliko garsiausi scenos grandai. Ant Kuršių marių kranto scenos lipo ir Žvagulio žmona Irena Starošaitė, kuriai iki festivalio teko „atlaikyti“ savo vyrą.

Drevernoje Žilvinas Žvagulis „Vėjo festivalį“ sugalvojo organizuoti ne veltui – šią vietą jis dar prieš kelis metus atrado kartu su žmona. Čia prišvartuotas ir Žvagulių laivas, kurio kapitonė – pati Irena.

Portalui Žmonės.lt I.Starošaitė prieš lipdama į festivalio sceną pasakojo, kad nors ši vieta žavi savo ramybe, visgi iki renginio dienos tos ramybės būta mažai – teko stebėti organizavimo darbus iš labai arti ir sudėtingesniais momentais palaikyti vyrą.

„Žilvinui esu ramybės uostas. Dažniausiai norint jį nuraminti, tenka užduoti visai kitus klausimus ne apie darbą, kad nesinervintų ir pagalvotų apie kitus dalykus. Taip jis nusiramina. Jis užsidega labai greitai, pradeda ant visų rėkti, kelti bangas, o aš jau nebūnu ten, kur jis rėkia“, – šyptelėjo Irena.

Irena Starošaitė „Vėjo festivalyje“ Drevernoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Žilvinas Žvagulis „Vėjo festivalyje“ Drevernoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Dainininkė prisiminė, kad jos scenos bičiulė Inga Valinskienė yra minėjusi, kaip sudėtinga būti šalia festivalį organizuojančio vyro. Juk jau birželio 14-15 d. įvyks ir Arūno Valinsko organizuojamas festivalis „Benai, plaukiam į Nidą“.

„Organizavimo laikotarpis – tikrai įtemptas. Sakydavo visada Inga, kad visiems džiaugsmas Nidos festivalis, o jai tris mėnesius iki jo – vargas. Negalvojau, kad taip yra, bet jau antrus metus įsitikinau šiuo išbandymu. Ne kiekvienas padarytų tai, ką padaro Žilvinas“, – portalui Žmonės.lt sakė Irena.

Irena Starošaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Visgi Irena pasidžiaugė, kad praūžus festivaliui bei visiems koncertams, Žvagulių šeima gali pasidžiaugti Drevernos grožiu.

„Kai koncertuojame šioje pusėje, stengiamės čia ir pagyventi. Ši vieta yra fantastinė – ją atradom prieš dvejus metus, čia ramybės oazė. Tikiuosi, kad Lietuva ir lietuviai įsimylės šią vietą, kaip ir mes“, – baigdama pokalbį šyptelėjo Irena Starošaitė.

Primename, kad šeštadienį Drevernos uoste skambėjo geriausios 30-mečio dainos, kurias atliko Asta Pilypaitė, Diamond (UK), Eglė Jakštytė, Edmundas Kučinskas, Egidijus Sipavičius, Grupė 2 – Karolis ir Donatas, grupė „Čilinam“, grupė DAR, grupė „Patruliai“, grupė „Vairas“ ir Laura Remeikienė, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis ir Irūna, Ovidijus Vyšniauskas, Radži, Steponas Januška ir grupė „Studija“, Violeta ir Vilius Tarasovai bei Vytautas Šiškauskas. Scenoje pasirodė ir pats festivalio organizatorius Žilvinas Žvagulis.

Fotogalerija:

„Vėjo festivalis“ Drevernoje su lietuviškos estrados žvaigždėmis (233 nuotr.)
+227