Iš „Eurovizijos“ grįžusi Monika Linkytė kviečia vasarą sutikti drauge: ruošia ypatingą koncertą

Monika Linkytė / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Linkytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-26 15:38
AA

Neseniai iš „Eurovizijos“ sugrįžusi Monika Linkytė nekantrauja susitikti su savo klausytojais bei kviečia birželį pasitikti drauge „Vasaros terasoje“. Tai – pirmasis jos susitikimas Lietuvoje su publika po eurovizinio maratono.

Pastaruosius mėnesius M.Linkytės gyvenimas sukosi euroviziniu ritmu ir buvo persmelktas pasiruošimo Liverpulyje vykusiame dainų konkursui, iš kurio sugrįžo pasisėmusi įspūdžių ir Lietuvai parvežusi vieną aukščiausių pasiekimų eurovizinėje šalies istorijoje – 11-ąją vietą.

Kiek atsikvėpusi po intensyvaus laikotarpio, Monika dėkoja už nuoširdų palaikymą ir nekantrauja susitikti su savo klausytojais.

Pasitikti vasarą ji kviečia drauge po atviru dangumi „Vasaros terasoje“, kur skambės gražiausios atlikėjos dainos, taip pat ir Europą sužavėjusi „Stay“ (ČIŪTO TŪTO).

Monika Linkytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Šio koncerto labai laukiu! Pasiilgau žmonių, pasiilgau susitikimų su klausytojais. Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai po didžiosios „Eurovizijos“ pagaliau visi kartu galėsime dainuoti „ČIŪTO TŪTO“ – šypsosi M.Linkytė.

Šiuo intensyviu laikotarpiu ji sako supratusi, jog būtina sustoti ir atsigręžti į tai, kas svarbu: „Pirmiausia – į mane supančius mylimus žmones.

Kiekvienas mano kūrybos klausantis žmogus man yra beprotiškai svarbus“, – į koncertą kviečia M.Linkytė ir žada ne vieną staigmeną.

„Ypatingas vakaro svečias – iš Latvijos atvykstantis mano bičiulis Chrisas Noah, su kuriuo kartu parašėme dainą, taip pat parengėme ir daugiau malonių netikėtumų“, – intriguoja atlikėja.

Monikos Linkytės koncertas „Vasaros terasoje“ – jau birželio 1-osios vakarą.